cubulka

Vaše nejoblíbenější hračka z děctví.

Nejlepší odpověď
dědapetr

jiné

Prak.

Další odpovědi
Terryle

jiné

Všecko dohromady – kolem 5 let obrovská tatra, na které jsem mohla jezdit uličkou kolem domu z kopce, o něco později panenka – mimino, kterou jsem neustále přizabíjela a pak zachraňovala v nemocnici a kolem těch 12, 13 let plyšovej kocour, kterýho mám dodnes.

barnajka

jiné

Céčka a kuličky :)) Pak samozřejmě panenky, plyšáci, vláčky, puzzle, dřevěný pohádkový kostky,… Neumím říct jednu jedinou oblíbenou. Možná snad, že hodně speciální vztah jsem měla k panence Markétce (dostala jsem ji od babičky) a k plyšovýmu méďovi od strejdy. Dala jsem mu jméno Míša Kulička a dodneška ho mám z nostalgie u postele :DD

ReHu

jiné

Nevím o jakém děctví píšeš a kolik roků máš na mysli.
V mém dětství asi nejdřív plyšák, pak autíčko spolu s panenkou.

jendahun

jiné

Taky prak a stavebnice Merkur.

filva

Plyšák