Používám různé značky, jinou vlasovou, jinou u péče o pleť, tělo.
Jinou u vůně.
Asi nejlepší se mi zdá Dior, YSL.
Z levnějších Nivea – pouze některé výrobky.
U dekorativky je to L´oreal.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5916 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Pokud jde o šminky ta Manhaton. Jinak používám šampon na blond vlasy Nivea, mýdlo Dove, sprchové gely od různých firem a barvu na vlasy od Laboratoar Garnier. Jinak ostatní kosmetiku používám od různých značek.
|
0
před 5916 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já jich mám teda oblíbených povícero, ale nejvíce preferuji Oriflame, Avon, Ryor.
| 0 Nominace Nahlásit |
Objednávám si kosmetiku od Fleur de Santé se kterou jsem opravdu spokojená.
|
0
před 5916 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |