bolak

„Váš požadavek se vyřizuje…“ , já mám rekord 16 vteřin, dal už někdo víc?

A protože je tu místo, přidám ještě anketu. Anketní otázka zní:
„Jak moc jste zde užiteční?“ Tedy jaké máte skóre užitečných odpovědí… A myslíte že to o něčem vypovídá?

Podle mě akorát o tom kdo přispívá do „oblíbenecjch“ otázek a kdo tu má svojí vlastní palcovačku. Když někdo položí ryze technickej dotaz, se kterým si opravdu neví rady, je to problém jednoho konkrétního člověka, všichni ostatní o tom věděj prd a nikoho jinýho ho to ani nezajímá.

Šance na obdržení palce >>> 50%
Šance na obdržení více jak jednoho palce >>> 00prd%

Kdežto u otázek typu „Jakapak se tu dneska všichni máte“ , u těch aby si člověk bral deštník…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

80-89%

88… Máte naprostou pravdu. Přesně – za odpověď na specifickou otázku dostanete palec leda tak od samotného tazatele. Ále co – dyť jde o prd ;{)>

Další odpovědi
anonym

70-79%

A naco že jsem to vlastně odpovídala?…:D

Sůwa

80-89%

87% – ale nemyslím, že bych byla nějak významně užitečná, protože odpovědi, které vyžadují určité odborné znalosti zůstávají většinou bez odezvy a ty body dostávám za různé hovadiny. Přesně jak je na tomto serveru běžné.

arygnoc

70-79%

svieti mi tam 79% užitočných odpovedí.
takže podľa toho je aj odpoveď.

ale chcel som ku tým 16 sekundám, tá pripojená anketa ma zarazila.

Mám pocit, že to točiace sa kolečko na tom hnusnom pozadí je nastavené práve na 16 sekúnd (resp. 15).

Rocker

70-79%

osamělývlk

50-69%

Sůwa

Pro Quentos > právě že tazatel většinou nereaguje vůbec, ani dotaz na přání nedoplní. Kolikrát si říkám, jestli to nejsou jen fiktivní dotazy, aby poradna vypadala kultivovaněji.