Avatar uživatele
Miroslavst

Váš nick a jeho vznik

Když už jsme v tom šťourání kdo se jak jmenuje, kolik mu je, kde bydlí apod. Tak mě zajímá váš nick-přezdívka zde na odpovědích.
Proč zrovna ta či ona? moje je úplně jednoduchá. Jsem Miroslav a protože syn je také míra, já jsem starší, proto miroslavst

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anetadela1, Jahoda, anonym, Marunka, Pirate_of_D1, anonym, Nazdar Bazar před 5124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

protože manžel je kropi,no a já nemůžu být kropi,tak jsem kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Naše malá vnučička mě děkuje slovy kuji dudu.
Doplňuji:
Michale dal jsem Vám bodík, ale ještě bych prosil velikost a název botů, které nejraději nosíte.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

oficiálně s háčkem nad T a S – Quenťoš – ; říkali mi tak na univerzitě a na kolejích. Vymysleli to při jedné pitce v hospodě, narážejíce přitom na Quentina Tarantina (ale že by se mi podobal, o tom nevím), a už mi to zůstalo. Když jsem se ptal proč, zakřenili se a odvětili „prostě se to na tebe hodí…“ … mamka teoretizovala, že mám podobně trhlé nápady jako on…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano někde jsem tady četl jak se někdo pohoršoval že by měl o sobě prozradit kolik mu je let.
Takže můj nick je složen z písmen jména a příjmení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Michal je mé oblíbené jméno.54let,Bydlím v Praze.Bota 42,košile nenosím,raději tričko a džínyJsem masér,studoval jsem psychologii a psychiatrii.Zajímám se o léčbu aromaterapii a bylinkama,nosím brýle,jsem rozveden.Stačí?

Máme 3+1na sídlišti .Jezdí sem metro C stanice Ládví. Obdivuji techniku a vážnou muziku.Mám rád lidi co něco umí a lidi,kteří mají smysl pro legraci.Mám rád Čeký ráj-krajinu kolem Rovenska p.Troskami.Můj sen je :vykoupat se ještě jednou v moři.Máme psa jménem Aida. Vytáhli jsme ho z útulku a on nám to bohatě vrací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Když jsem „objevila“ tento server a chtěla se zaregistrovat, jedla jsem zrovna jahody :D. Tato přezdívka mne napadla jako první… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hrál jsem asi 20 let na bicí.Proto Bubča.Přezdívka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

infant – protože tak se označuje nedospělý jedinec (nebo taky Portugalský a Španělský korunní princ) a já prostě zůstanu navždy dítětem.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já jsem Dana a Gry… jsou počáteční písmena mého příjmení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Já jsem použil fortin který jsem používal když vznikl mob. oper. Oskar. Na chatu byl počítačový borec který vymyslel a zprovoznil emailový chat. Takže stačilo na emailu přeposlat ve Filtru a chat zdarma fungoval. Pak jsme posílali sms přes GPRS, takže cena jedné smsky stála méně než 30 haléřů. Aby zpráva na mobil neobsahovala dlouhé hlavičky, s tím si také vyhrál. Bohužel ta doba skončila protože to operátoři kvůli zisku zatrhli. Ale při velkých povodních jsme toho emailového chatu dobře využili, když Cesaro ze Žižkova byl odříznutý od světa a nevěděl ze zpráv o katastrofě nic. Pak nám poděkoval.
Tož tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ja si vymyslel nick name podle mych inicialu jmena a prijmeni a jen jsem vlozil doprostred pismenko O,to podle mista,kde prave bydlim a mj. je to anglicke slovo ,ktere v v CZ prekladu je „mlha“.
Jak rikal Oldrich Novy v Kristianovi – "Ja Odchazim ",proste jak ta mlha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

Marunka jako Marie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Tahle otázka mě už taky napadla… Já mám spojení dvou jmen mých dcer :) A ta jednička je prto, že už anetadela nešla zaregistrovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

p = začátek mého jména + 858 = konec mýho telefonního čísla,, takhle to radim všem so netuší jakej nick si maji udělat..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A ja to mam,tak jak me doma volali a to tehdy,kdyz jsem mela prohresek.Jinak I­lona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fregurdios

Seděl jsem jednou u netu a narazil sem na fotku cizince, napadlo me jak by moje jméno znělo v cizí zemi proto Fregurdios. Mé jméno je Franta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Nonnel, na památku Johna Lennona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel1212

krocan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejla37

Lejla37, protože lej,jsem jako malá pořád říkala, pořád sem dookola mlela lej lej lej a ted v 11 letech sem si tomu přidala la, protože jen lej mi připadalo divné. a 37 protože 3.7 se narodila moje setra já se narodila 24.7 ale 3.7 se mi líbí více

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eloška

Můj nick vznikl překlepem Eliška, změníme písmeno a máme Eloška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Toto jméno jsem chtěla dát dceři,protože se mi líbí,ale nebylo schváleno.Tak si ho dávám já

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ajadom

Můj nick je jednoduchý.
Ája je moje přezdívka už od školy odvozena od jména a Dom je začátek příjmení, takže Ajadom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Tombik podle lyžaře Alfreda Tomby. Když mi byly cca 3 roky tak jsem se učil lyžovat. Často jsem jel s roztaženýma rukama plnou rychlostí proti zdi a případy podobné tomuto. Kvůli tomu tombik :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já to měl dost jednoduché,mám moc rád svého psa,tak jsem si půjčil jeho jméno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek