Mirdas

Váš největší hazard v životě ?

Samozřejmě se to netýká jen karet, automatů a podobně.

Nejlepší odpověď
setapouch

Hazarduju se životem kdykoli vyjedu na silnici. Bohužel, život svůj a spolucestujících nemám jen ve svých rukách a jsem odkázaný doufat, že nepotkám nějakého opilého nebo zfetovaného idiota.

Další odpovědi
led

O hazarde sa väčšinou hovorí, až keď skončí väčšinou tragicky. Pokiaľ tak neskončí hovorí sa o šikovnosti a podobne.
O vlastnom hazarde teda dnes ešte nemôžem hovoriť, všetky doterajšie „hazardy“ sa zmenili na šikovnosť a neskončili tragicky.

rigormortis

Když jsem to pustil v lese bez brzdna sjezd.

anonym

25 let u hasičů

PetrXY

Svatba…?