Sarrow

Váš nejoblíbenější sitcom?

Jaký je váš nejoblíbenější sitcom?
Chtěl jsem jich tu dát víc, (např. Jmenuju se Earl), ale už se mi tam nevešli…

Nejlepší odpověď
Poklička

Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Další odpovědi
anonym

Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

patmull

Jiný

Tyhle nové sitcomy jako Dva a půl chlapa nebo Teorie velkého třesku sice nejsou špatné, ale takovým legendám jako jsou Simpsonovi, Ženatý se závazky, Show Jerryho Seinfelda nebo Přátelé nesahají ani po kotníky. (Myslím si, že se Simpsonovi za sitcom dají považovat i když některými znaky se poměrně výrazně liší).

Klára K.

Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Doplňuji:
Ale The Simpsons jsou stejně nejlepší!!!

badisko

Teorie velkého třesku / Big Bang Theory

Doplňuji:
a cerveny trpaslik stare dily …nove jsou shit…

Bedy

Jiný

Všechno tohle je jeden škvár a kýč. Je to jen zabitý čas na to koukat.
Jediný sitcom, na který jsem chvíli koukal, byl Comeback…

iceT

Jiný

Krok za krokem,Chůva k pohledání

Tw!st

Teorie velkého třesku / Big Bang Theory

Sigmaczek

Teorie velkého třesku / Big Bang Theory

Určitě teorie a červený trpaslík. U toho trpaslíka bych se vyhnul dotočené IX serii, ale X už je zase klasika :)

huxa

Malá Velká Británie / Little Britain

_The_tečka_

Teorie velkého třesku / Big Bang Theory

Děda Louda

Jiný

Seriál přenosů z poslanecké sněmovny.

anonym

Červený trpaslík / Red Dwarf

Doplňuji:
Červený trpaslík je můj nejoblíbenější sitcom i když jinak je neřadím mezi svoje oblíbené žánry. Ještě se mi líbil MASH a z českých pouze Hospoda a první série Combacku.

Jiný

Doplňuji:
How Not To Live Your Life.

gepik

Jiný

Jistě, pane ministře/premiére

zett

Tak já mám osobně nejraději z těch zahraničních sitcomů Chůvu k pohledání a z těch našich českých Comeback, třeba Přátele nebo Jak jsem poznal vaši matku mě nějak vůbec nenadchli ale také uvítám třeba sitcom Dva a půl chlapa, Mladí a hladoví a docela Helenu. :) Je to jen můj názor, každý to má jinak protože jak se říká, sto lidí – sto chutí :)