Jaký je váš nej seriál? U mě vede Cesta vzhůru, Přátelé , Veronika
Mars, Simpsonovi, Comeback, 2,5 chlapa, Bostonská střední … A co vy?
Doplňuji:
Miroslavst – MASH , Ordinace v r.z., Ulice jsou not bad
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5928 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
JAG, letecké katastrofy.
V žádném případě ne ordinace, VKV, ulice a nebo ten z války co běžel
na nově 🙂 (Radar,…)
Jo, jo, zapomněl jsem krimi miami, los angeles, new york. Ale buď to je odpoledne nebo zrovna na druhém něco dávají a manželka se musí dívat. ☹
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ordinace v růžové zahradě, Comeback, Kriminálka Miami, Kriminálka New York, Dva a půl chlapa, Mentalista, Jak se staví sen, našlo by se ještě hodně, ale nebudu to tady všechno vypisovat ;o)
| 0 Nominace Nahlásit |
Comeback nemá konkurenci; pak Simpsonovi a kriminálky, zejm. CSI:NY a Anděl
Letecké katastrofy sleduju pravidelně taky, to ovšem není seriál, ale dokumentární série
| 0 Nominace Nahlásit |
je to úplne muj vyber mas styl
Zdroj: www.hasicihranice.mypage.cz
|
0
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
combeck,kriminalka miami,ordinace v růžové zahradě, dva a půl chlapa atd…
|
0
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Dva a půl chlapa, Městečko Twin Peaks, a Simpsnovi sou nejlepší, pak taky Big bang theory, Black books, Hotel Babylon, Chirurgové, Muži na stromech, starý seriál Báječná léta!! Seriály mě občas drží nad vodou! :)
|
0
před 5926 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já ráda sleduji Ulici a Lovci důchů.Každý asi podle svého vkusu
|
0
před 5924 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1805 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1483 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |