Eloška

Váš nejoblíbenější seriál?

Jaký je váš nej seriál? U mě vede Cesta vzhůru, Přátelé , Veronika Mars, Simpsonovi, Comeback, 2,5 chlapa, Bostonská střední … A co vy?
Doplňuji:
Miroslavst – MASH , Ordinace v r.z., Ulice jsou not bad

Nejlepší odpověď
Miroslavst

JAG, letecké katastrofy.
V žádném případě ne ordinace, VKV, ulice a nebo ten z války co běžel na nově 🙂 (Radar,…)

Jo, jo, zapomněl jsem krimi miami, los angeles, new york. Ale buď to je odpoledne nebo zrovna na druhém něco dávají a manželka se musí dívat. ☹

Další odpovědi
Jahoda

Ordinace v růžové zahradě, Comeback, Kriminálka Miami, Kriminálka New York, Dva a půl chlapa, Mentalista, Jak se staví sen, našlo by se ještě hodně, ale nebudu to tady všechno vypisovat ;o)

quentos

Comeback nemá konkurenci; pak Simpsonovi a kriminálky, zejm. CSI:NY a Anděl

Letecké katastrofy sleduju pravidelně taky, to ovšem není seriál, ale dokumentární série

Katrous

je to úplne muj vyber mas styl

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz

panenka

combeck,kriminalka miami,ordinace v růžové zahradě, dva a půl chlapa atd…

Michal

Colombo,Simpsonovi a ty (staré.)(Nemocnice)

Vero

Dva a půl chlapa, Městečko Twin Peaks, a Simpsnovi sou nejlepší, pak taky Big bang theory, Black books, Hotel Babylon, Chirurgové, Muži na stromech, starý seriál Báječná léta!! Seriály mě občas drží nad vodou! :)

Zungu

Já ráda sleduji Ulici a Lovci důchů.Každý asi podle svého vkusu