ondra07

Váš nejoblíbenější ?

Jakého máte nejoblíbenějšího herce/herečku, zpěváka/zpěvačku nebo sportovce?
A napište mi, co se Vám na něm (na ní) líbí.Třeba když napíšete nějakého herce, tak napiště jaký film …
Děkuju :)

Nejlepší odpověď
quentos

nejsem moc fanda TV, takže jsem těch herců za svůj život moc neviděl; nejvíc z nich asi bodují Hugh Laurie a Melina Kanakaredes, oba pro nezaměnitelné charizma a herecký talent (oba znám spíše ze seriálů než z filmů – CSI: New York a Dr. House).
Oblíbená zpěvačka – už nějakých 17 let stále jedna a tatáž, Martina McBride, a to pro přenádherný nezaměnitelný hlas. Je toho na ní pak samozřejmě víc, jako např. ženská krása a charakter, ale ten hlas byl tím, co mi před těmi 17 lety učarovalo jako první, aniž bych si ho tehdy ještě spojoval s nějakou podobou.

Oblíbený sportovec – preferuju duševní sporty a ostatní sport jde naprosto, ale naprosto mimo mě. Tudíž je logické, že za oblíbeného sportovce mohu maximálně označit Martina Kuču, mistra ČR ve scrabblu z r. 2008 a šestinásobného vicemistra. Ač mu přednedávnem kdosi načas vzal prvenství na žebříčku České asociace scrabble, v očích nás fanoušků mu první místo stále patřil a ve svém umění překonatelný zkrátka není a ani tehdy nebyl, což dokázal i tím, že se na špičku dokázal vrátit, a v mých očích svou nepřekonatelnost neumenšil ani tehdy, když se mi ho na kvalifikačním turnaji v HK v červnu 2010 podařilo porazit. O to více jsem si jeho „skalpu“ vážil…
Doplňuji:
*stále patřilo…

Další odpovědi
SINGO

Jan Dolanský
Jeden z nejlepších českých herců.

Udělení milosti se zamítá – i díky němu ten film patří mezi ty lepší.

pusinka50

Já z pohledu mé generace mám nejraději Mela Gibsona s jeho nepřekonatelnou mimikou a vynikajícím způsobem herectví, navíc se mi líbí jako chlap a všechny jeho filmy, Smrtonosné zbraně, Po čem ženy touží a desítky dalších…

anonym

Miluji jako herečku Jodie Foster. A to pro nejen pro její kouzlo osobnosti, ale hlavně že jí ty role naprosto „věřim“, protože do toho dává celou svou duši.

briketka10

nejradši mám Al Pacina a Roberta de Nira líbí se mi jak hrají oba ve filmu Kmotr i v jiných filmech si zahráli spolu, a jsou bez konkurence i když hrají sami, taky mám založený archiv filmů, Jet Li se mi líbí jak ovládá bojové umění, nejvíc se mi líbil ve filmu Hrdina, od něj mám vše nahrané..
ze zpěváků miluji Davida Bowieho, Nicka Cavea, skupinu Yes – Steve Howe je u nich kytarový mág tak hlavně jeho, a hodně kytaristů, další mé oblíbené skupiny zvlášť zpěváci v nich jsou Genesis,Super­tramp,Jethro Tull,Pavlov´s Dog,B­rainstorm,Turin Brakes,je jich víc..vybírám jen namátkou, pro mě jsou zajímavé vždy hlasy pro svou jedinečnost a skvělá hudba pro svou nezaměnitelnos­t..mám ale moc ráda i moderní hudbu co si pořád pouštím ze satelitu, na netu a v rádiu..

Damiana

Mám ráda Čestmíra Řandu – hlavně jako generála Otise v Pane, vy jste vdova. Ze zahraničních Edwarda Nortona – zejména v Klubu Rváčů a ze zpěváků Neila Tennanta z Pet shop boys. A šíleně se mi stýská po Petru Mukovi…

jendahun

Z našich herců Kopecký,Menšík,So­vák,Turzonovo­vá(ta byla kdysi naše,moje tajná láska z mládí),mám rád francouzské herce Belmonda a Rena,Luis de Fines,
zpěváci-Matuška,Gott,Landa
kapely-Plavci,KTO,Zelenáči atd..Jean Jarre,Mike Oldfield
Sportovci-Anthon van Geesink,Sultanbaj Rachmanov,David Rigert,Alexejev,brat­ři Kličkové.