KamČůZeK

Váš názor na obor Hotelnictví?

Co si o něm myslíte? Má budoucnost, nebo ne ?

Nejlepší odpověď
Ella

jistěže má budoucnost. Cestování se stává dostupnějším a hotely žádanějšími. Některé státy nebo obyvatelé žijí převážně z cestovního ruchu – těží na turistech, kterým poskytují služby a ubytování s z toho žijou po zbytek roku

Další odpovědi
Babsi

Možná má budoucnost, ale uplatnit se v tak obrovské konkurenci je těžké. Stačí se podívat kolik je všude hotelových škol a kolik nabírají každoročně nových studentů..