Craftos

Váš názor na Miloše Zemana

Rád si přectu názor lidu na „nového“ prezidenta ČR 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Na našem názoru nezáleží a není ani duležité. Byl řádně zvolen. Vyhrál a to je fakt o kterém je zbytečné mluvit. Nikdo z nás ho asi osobně moc nezná, a to co nám předhodí media, je jejich umělý pohled.

Další odpovědi
Hamon

Neodpovídejte! Kolega o Zemanovi řekl, že je to dement. Dostal tisíc korun pokuty a dvacet let na tvrdo. Pokutu za urážku na cti a vězení za vyzrazení státního tajemství.
Doplňuji:
Zemana jsem nevolil – ve druhém kole jsem vhodil prázdnou obálku. Stydím se za to, co vyvádí. A stydím se za to, že jsme ho zvolili.

zjentek

marnost, negace ..mám obavu, kým jsme, pokud tedy dovolujeme takovýmto lidem reprezentovat nás. Myslím, že každý, kdo jej nějak protěžoval, by si měl hrábnout do svého nitra ..stát minimálně měsíc před zrcadlem a snažit se pochopit, co vidí a nejlépe najít odvahu změnit, co spatřil. Beztak není zeman bez těchto lidí nic než řadový ožrala bez mozku, o kterého bys nezavadil :o

Děda Louda

Vzhledem k tomu, že sem chodí i nezletilci, nemohu zde svůj názor prezentovat.

knedlik123

Zeman je odstrasujici pripad( jedna se o plagiat) lepsi by byl original – nejaky hospodsky ochlasta .

Beer4Real

Je to muž na správném místě.
Respektuji ho a obdivuji ho pro jeho názory.
Jsem upřímně rád že máme zrovna takového prezidenta.

Andre5000

Ono v těch volbách nebylo moc na výběr. V prvním kole jsem Zemana nevolil, ale myslím si, že je to pořád lepší volba než Schwarzenberg. Nebo by někdo chtěl mít vládu, kterou by „řídila“ Němcová?

Lili Marlene

Andre5000: Já bych ji chtěla.