Avatar uživatele
Craftos

Váš názor na Miloše Zemana

Rád si přectu názor lidu na „nového“ prezidenta ČR 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3737 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Na našem názoru nezáleží a není ani duležité. Byl řádně zvolen. Vyhrál a to je fakt o kterém je zbytečné mluvit. Nikdo z nás ho asi osobně moc nezná, a to co nám předhodí media, je jejich umělý pohled.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Neodpovídejte! Kolega o Zemanovi řekl, že je to dement. Dostal tisíc korun pokuty a dvacet let na tvrdo. Pokutu za urážku na cti a vězení za vyzrazení státního tajemství.
Doplňuji:
Zemana jsem nevolil – ve druhém kole jsem vhodil prázdnou obálku. Stydím se za to, co vyvádí. A stydím se za to, že jsme ho zvolili.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

marnost, negace ..mám obavu, kým jsme, pokud tedy dovolujeme takovýmto lidem reprezentovat nás. Myslím, že každý, kdo jej nějak protěžoval, by si měl hrábnout do svého nitra ..stát minimálně měsíc před zrcadlem a snažit se pochopit, co vidí a nejlépe najít odvahu změnit, co spatřil. Beztak není zeman bez těchto lidí nic než řadový ožrala bez mozku, o kterého bys nezavadil :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vzhledem k tomu, že sem chodí i nezletilci, nemohu zde svůj názor prezentovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
knedlik123

Zeman je odstrasujici pripad( jedna se o plagiat) lepsi by byl original – nejaky hospodsky ochlasta .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Je to muž na správném místě.
Respektuji ho a obdivuji ho pro jeho názory.
Jsem upřímně rád že máme zrovna takového prezidenta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Ono v těch volbách nebylo moc na výběr. V prvním kole jsem Zemana nevolil, ale myslím si, že je to pořád lepší volba než Schwarzenberg. Nebo by někdo chtěl mít vládu, kterou by „řídila“ Němcová?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lili Marlene

Andre5000: Já bych ji chtěla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek