Vas nazor na

plasticke vylepsovani vzhledu.Tak se mi zda,ze je moda byt umela/y/.V pripade jine nutnosti to beru,ale jen pro vylepseni,se mi zda nesmyslem.

Nejlepší odpověď
ten který je

Když nějaká žena která je už v letech zvolí střízlivou plastiku obličeje tak říkám O.K.budiž.Když se ale nějaká mladá slečna rozhodne že chce zvětšit prsa tak to nechápu.Mne se to oškliví.Žena má být přirozená a ne mít nějaké implantáty ze silikonu.Brr.Navíc to nese zdravotní rizika.

Další odpovědi
quentos

Blbost… pokud člověk tragicky nepřijde o tvář nebo něco, pak je to nutnost. Moje máma měla v práci kolegyni se silikonovými … ehm … ňadry, s nimiž prvních několik týdnů nebyla ona kolegyně schopná pracovat vůbec a další týdny jí ucházely a pískaly

BEAES

Myslím si, že pokud má někdo mindrák třeba z orlího nosu, či mu víčka spadají až k oku,tak jsem pro, ale vylepšování žen v přechodu, co by chtěly vypadat na 30 mně opravdu připadá směšné…navíc ty jejich umělé, vyšpulené a nepřirozené úsměvy jsou opravdu odstzrašující.

Michal

Je to v mnoha případech modní záležitost.Tím se nechci dotknou lidí,kteří to opravdu potřebují.Deformace nosu,stavy po popáleninách ap. Pak je ještě jedna kategorie a to je v případě ,že vizáž onoho člověka je pro něj tak tamatizující,že je nutné, aby plastický chirurg zasáhl.

panenka

plastika si myslím že je hloupost pokud to opravdu člověk nepotřebuje

iwetax

Když na to někdo má a chce to tak proč ne. Třeba povislá prsa nebo břicho jdou těžko spravit cvičením.

afro.minerva

Plastika nebo neplastika? Můj manžel by to nesnesl. Když řeknu, že bych si třeba nechala udělat liposukci nebo po kojeních upravit prsa, tak se celý oklepe.

Ale nejsměšnější mi přijde, jak si poslední dobou nechávají dělat chlapi plastiku prsou, aby to vypadalo, že mají vypracované prsní svaly. Tak kdo koho dohání? My ženský holením si nohou a nebo chlapi nás, tím že si nechávají dělat silikonový prsa?

Jahoda

Pokud to ženě pozvedne sebevědomí, proč ne? ale určitě nejsem pro, aby žena chodila co půl roku na plastiky. myslím, že se potom taková žena, která sice vypadá, že je mladá, ale má za sebou 10 plastik, nebude líbit žádnému muži.

anonym

Jeden už neví, co je pravé a co není.
Silikonová generace. Fujtajblizmus.
A módně a seriově tetovaný.

Nuk nuk

Ve většině případů je to poměrně drahá hloupost. Všechny nežádoucí a nepřirozené zásahy do těla jsou riskantní, tím spíš ty které nemají nic se záchranou zdraví nebo dokonce života.

fortin

Doporučuji Frekvence 1.
Souhlasím s většinou nastolených otázek. Vyjadřuji souhlas s pravdou.
S postupem řešení a odpovědí také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit dá. Jsem s těmito texty srozuměn a uspokojují mě. Některé texty mě ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká i odpovědí. S mnoha řešeními pak musím nesouhlasit, to se týká i otázek, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co jsem dosud nečetl jsem spokojen a souhlasím. Také proto souhlasím se zpravodajstvím přinášející katastrofy.

holčička

Já si myslím že každý je nějak pěkný.A nezáleží jestli mu jedno ucho odstava a druhe ne záleží na vás ale já si mylsím že to jsou zbatečně vyhozené peníze.A navíc každý je něják pěkny.

anonym

já bych vám na to odpověděl takto,je to všechno jeden velký „byznys“

vecernice

Nemám nic proti,ale nesmí ta plastika vypadat jako plastika.

Fly

Plasticke vylepsovani vzhledu se mi nelibi, samozrejme pokud kvuli vzhledu nema nekdo fakt vazne socialni problemy, protoze i to se stava. Taky je neco jineho plastika kvuli zdravi.