Kris

Váš názor.Kolik by měl měsíčně platit alimenty řidič zájezdových autobusů na 19ti letou dceru…?

Doplňuji:
Řidič zájezdových autobusů:Jezdí Chorvatkso,Itálie…
Má vydělečně činnou manželku a jednu vyživovací povinnost na 10ti letého syna.Kolik by měl tak platit na 19ti letou dceru z prvního manželství?

Nejlepší odpověď
ReHu

A jaký je rozdíl mezi řidičem zájezdových autobusů a jiným otcem?
Dcera studuje nebo pracuje?
Jaký má příjem otec?
Jaký má příjem matka?

Kris

Každý má jiný plat podle profese.Matka má 13 000Kč měsíčně.Otec cca 25 000Kč.Dcera studuje a bude studovat minimálně dva roky.