ModráHouska

Váš názor?

Ahoj. Zvažiji, kam bych měla jít na střední školu a hodně mě natchlo Vojenské Gymnázium. Jsem holka a fyzička není podle mě problém. Kdykoli se o tom před někým zmíním tváří se dost překvapeně a to mě docela odrazuje:/ Co myslíte vy?

Odpovědi
Drap

Proč by ne ? Nevidím v tom problém.

led

Aj to je práca.
Po ukončení môžeš študovať na výške niektorý špecializovaný odbor. Poraď sa na vojenskej správa, prípadne priamo vo Vojenskom gymnáziu

horalka42

Já jsem tu možnost neměla ,ale být v tvém věku, tak bych šla. Musíš sama zvážit pro a proti,ale na názory lidí moc nedej,je to tvůj život.