Sůwa

Varování mailem, přečtěte si ihned a předávejte dál.

Právě mi přišel mail s textem :„někdo posílá velmi roztomilý spořič obrazovky žáby Budweiser. Pokud si ji stáhnete, přijdete o všechno. Pevný disk spadne a někdo z internetu dostane vaše přihlašovací údaje. Zpráva neobsahuje viry…“ Co vy na to ?
Doplňuji:
Všechny názory jsem předala odesilatelce mailu. Já taky všechny podezřelé mažu jako spam.

Nejlepší odpověď
quentos

jde o tzv. hoax – falešnou poplašnou zprávu. A to poměrně starou, její první výskyt se datuje někde kolem roku 2007. kvák

více zde: http://hoax.cz/ho­ax/budweiser-budweiser-frogs--buddylstzip/

Další odpovědi
led

Delete.
Neotvárať neznámu poštu a ostatnú preveriť.

hanulka11

takové věci hned mažu , ani neotvírám

RomanP

pokud by mě přišlo něco podobného okamžitě hlasím jako zákeřný SPAM a víc mě to nezajímá

MacChill

Nevim jestli se to odpovídajícím bude líbit jak zacházíje s jejich odpovědmi

Sůwa

pro MacChill – bez obav, odesílatelka je jedna z uživatelek www.odpovedi.cz, já jsem jen chtěla znát další názory