BEAES

Vaříte si ze zeleniny vámi vypěstované a co??

Konečně sklízíme na jaře zaseté semínka a přísadky…vaříte si ze zeleniny vámi vypěstované a co?? Já třeba dnes vařím naše brambory s dušenou mrkvičkou a k tomu rajčatovo-okurkový salát. Máme bezmasý den a co vy vaříte??
Doplňuji:
Tu na jihu už se sklízí, brambory jsou bez natí, keříky s rajčaty osypané, okurky už chytly plíseň…ale je pravda, že brambory jsou oproti loňsku malé,asi díky suchu.

Nejlepší odpověď
martina1

My jsme docela vysoko,takže s úrodou to není nijak valné.Brambory mají ještě natě a mrkvička je moc drobná.Letos jsem docela ráda,že jsem moc nezasila,protože to nemůžu opečovávat.Jinak jsme velcí milovníci zeleniny,ale manžel tvrdí,že jídlo bez masa není jídlo.Dnes jsem dělala vepřovou plec se zeleninou(bro­kolice,mrkev,kvě­ták) a vařený brambor.A za chvíli jdu dělat bramboračku na večeři.

Další odpovědi
kvikal

To mi teď zavařujem okurky o sto-šest jak furt rostou – to asi díky těm deštům