Jahoda

Vaříte punč?

Já je miluji, takže u mě jasná volba. Koupila jsem si časopis „Blesk pro ženy SPECIÁL“ a podle něho zkusím i další druhy punče. A jaký vaříte Vy?

Díky

Nejlepší odpověď
benaja

Nevím přesně kolik čeho se tam dává,ale vím,že žena dává,červene víno,rybízový džus,pak celou skořici,pomeran­č,citron,vanil­kový cukr,badyán,a pak rum,až nakonec,dobrota neskutečná!

Další odpovědi
anonym

Panch? Této možnosti se bojím. V nahrávání v sekvenceru syntezátoru pančování značí, že to co nedokážete nahrát v reálném čase, tak to krokově pančujete od noty k notě. Takže raději vařit punč ze surovin co dům dal i bez blesku.