Vaříte – li v hrncích nebo kastrolech, uhádnete hned napoprvé průměr pokličky, kterou máte použít ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k pěti kusům nemám problém.

Další odpovědi
beer

Pokud současně mohu vidět i nádobu, tak ano. Jelikož mám pokličky ale dole v šuplíku linky a navíc jsou na sobě tak, aby se vešly – kolikrát mně to připadne jak vybírání losu ))
Doplňuji:
Faktem také je, že těch kastrólů a hrnců mám hafo už jen proto není problémem netrefit se..

Sůwa

Tak asi 50/50 a i to považuji za úspěch 🙂

Hakunamatata

Asi tak v 75 % se trefím a je pravdou, ze v těch zbývajících 25 % mě to vždy pěkně naštve. Někdo by měl na to vymyslet nějaké geniální řešení.

Děda Louda

Nikdy, a to z jednoduchého důvodu. Nehádám. Používám k hrncům a kastrolům pokličky, jež jsou k nim svým průměrem přizpůsobeny.

ivzez

Ano.

Andre5000

Ne, až tak na podruhé.

iceT

Mám jen tři hrnce s poklicí,u dvou ponám podle velikosti,třetí je jasnej podle barvy a pak ještě mám něco jako pánev s poklicí,která mí sedí i na jiný hrnec.