Avatar uživatele
anonym

Vaříte ještě někdo v papiňáku?

Doplňuji:
taky jsem se ho jako dítě bála,al dnes v něm vařím guláš

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, Miroslavst, anonym, BEAES, vagra před 4816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nikdy jsem v něm nevařila, mám z něj panickou hrůzu, moje máti v něm vařila, ten pístek podpírala vidličkou,,nikdy to na mě nepůsobilo věrohodně,,,pak to na ní prskalo, vždy u toho děsně křičela,,takže se ani nechystám ho pořídit,,prostě se bez něj musím obejít,,,brrrr, bojím, bojím,,,
Doplňuji:
To vás obdivuji, já jsem nepřišla na chuť ani remosce, toustovači, myslím ten, jak z něho vystřelují opečené tousty, no a další zbytečnosti, které si pořídily známé po revoluci. Vyzkoušela jsem friťák, no ten mě také nenadchnul,,,at­d,,,jsem asi předpotopní,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Nedám na něj dopustit, vařím v něm docela často, hlavně maso na různé způsoby. Dnešní modrní papiňáky už jsou zcela bezpečné a píst u nich neposkakuje ani nehvízdá. Je to super vynález.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja ano,pokud pospicham.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Já ano. Hovězi maso. Když spěchám, třeba i brambory nebo rýži.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Už ne.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­pi%C5%88%C3%A1k

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

už nevařím v papínáku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Vařím v něm takřka všechno,vývarové polévky,guláše i maso.Šetří čas.Díky za něj!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Moje žena v něm vaří,ale já raději ne – hrozilo by nebezpečí výbuchu.:-D
Raději se nepouštím do rozsáhlejších akcí.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne.
Sice potravina změkne dříve, ale vlivem tlaku se mění struktura a to není moc zdravé.
Mnohem zdravější je vaření delší dobu při nižší teplotě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jsemtady

Když už je to uzamčený tak jen dodám – nikdy nikdy nikdy neuděláš tak měkoučký masíčko aniž by se připálilo jinak než v papíňáku … sláva receptům našich babiček 🙂

před 4799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já taky toustovače ani fritovaci hrnec nepoužívám,jen ještě ten papínák,ten je skvělý

před 4816 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek