Drap

Vaříte dnes oběd dříve ?

Já ano. Pokud by měl být ten konec světa ve 12,11 hodin, tak ať jdu alespoň s plným břichem.

Nejlepší odpověď
badisko

je slunovrat a tak uz mam navareno od vcerejska v dobe techto svatku ..(rovnodenosti ,slunovraty atd nepracuji ..a tudiz ani nevarim …neuklizim a podobne veci …jen se teste na vecer az se trochu nemetu …mam tuseni ze dostanu stopku na tyto stranky heh..;-))
Doplňuji:
a mnohym uzivatelum tim udelam urcite radost …

Další odpovědi
Funna

21.12.2012 12.11 (když je to hodně hezké číslo) bude pouze slunovrat…ale i na ten se můžeš připravit s plným žaludkem .-)

Sůwa

Já už mám uvařeno – kuře na paprice s knedlíkem. Kocour se právě nacpává, takže bychom měli být v hodinu „h“ připraveni. Vzpomněla jsem si na dávnou hrozbu neutronové bomby, která měla zničit pouze všechno živé. To aby člověk po sobě nechal i uklizeno, až přijde nová civilizace, teď to tak nutně nevidím 🙂

sevos

Ha,ha

tada35

u nas v praci jdeme kvuli tomu na obed uz za pul hodky 🙂

honza19hk

ne spíš jsem ho mě pozdě. Ale za to jsem si na kachničce smlsnul.

anonym

… v Plzni uz to zacalo !! ted sem se vratila z Globusu ( to byl napad )… jde to tedy od zapadu , tak to k vam drape dorazi nekdy po obede .. ! -iv-

manon

:D

Drap

Díky, tak to stihnu i moučník, kafe a cigárko

anonym

:)