Avatar uživatele
Drap

Vaříte dnes oběd dříve ?

Já ano. Pokud by měl být ten konec světa ve 12,11 hodin, tak ať jdu alespoň s plným břichem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Sůwa, redy, anonym, breja před 4142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

je slunovrat a tak uz mam navareno od vcerejska v dobe techto svatku ..(rovnodenosti ,slunovraty atd nepracuji ..a tudiz ani nevarim …neuklizim a podobne veci …jen se teste na vecer az se trochu nemetu …mam tuseni ze dostanu stopku na tyto stranky heh..;-))
Doplňuji:
a mnohym uzivatelum tim udelam urcite radost …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

21.12.2012 12.11 (když je to hodně hezké číslo) bude pouze slunovrat…ale i na ten se můžeš připravit s plným žaludkem .-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Já už mám uvařeno – kuře na paprice s knedlíkem. Kocour se právě nacpává, takže bychom měli být v hodinu „h“ připraveni. Vzpomněla jsem si na dávnou hrozbu neutronové bomby, která měla zničit pouze všechno živé. To aby člověk po sobě nechal i uklizeno, až přijde nová civilizace, teď to tak nutně nevidím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Ha,ha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tada35

u nas v praci jdeme kvuli tomu na obed uz za pul hodky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne spíš jsem ho mě pozdě. Ale za to jsem si na kachničce smlsnul.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

… v Plzni uz to zacalo !! ted sem se vratila z Globusu ( to byl napad )… jde to tedy od zapadu , tak to k vam drape dorazi nekdy po obede .. ! -iv-

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:D

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Díky, tak to stihnu i moučník, kafe a cigárko

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek