Arne1

Vařím to, smažím to – nejím to. Kdo jsem ?

Doplňuji:
zajímá mne tato konkrétní verze hádanky, ty jiné varianty (špejle, vajíčko) si také dokážu najít.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jseš ten kdo to vaří a smaží , ale je to špejle od jitrnice .
Znám to jinak… vaří se to peče se to -nejí se to.Co je to?

Další odpovědi
elektrikář

Kuchař, něco musí zůstat pro hosty.

dědapetr

Kuchař a hladový.
Taky to znám jinak:Vaří se to, smaží se to, nejí se to. Není to špejle, ale zkažené vajíčko. …

SINGO

Arne1

všechny rádoby odpovědi zde odpovídají na něco jiného a jsou k ničemu.