Miroslavst

Vaří váš partner?

Vaří váš partner nebo zkazí na co sáhne?
Stalo se vám, že něco pokazil a vy jste přemýšleli o výměně?

Nejlepší odpověď
BEAES

Naposledy neuvařil dobrou polévku, ale jinak má šikovné ruce, určitě bych ho nevymněnila.

Další odpovědi
salsa verde

u nás dnes partner vařil brambory. Hrnec už je v popelnici a výměna sporáku – tu zvážím až zítra za denního světla.

anonym

Manžel vařil jednou. Musela jsem ho při tom vyfotit, aby mi rodina uvěřila.

anonym

vaří občas,ale i když něco zkazí nevyměnila bych ho,a víš proč?protože ho miluju

ten který je

Mne nevaří partner ale partnerka a umí.:-)

ReHu

Občas. Jíst se to dalo 🙂.

panenka

Ano občas doma uvaří o výměně jsem zatím nepřemýšlela Miroslave.

iceT

Obcas vari jen ta jednoducha jidla,taky bych nemenila.

lerak14

u nás vařím já protože partnerka chodí do práce a mám docela uspěch dost lidí se somruje na chálku

Jahoda

Občas uvaří, ale moc dobře. Neměnila bych!! 🙂

vlastina

Ano vaří,a dá se říct že dobře.Chlap který vařit neumí jen čumí kde co zbodnout mě s…Samo že jídlo i pokazil,ale to se dá ujezdit výměnou jídla,že bych vyměnila partnera mě vůbec nenapadlo.I my ženy to někdy ufujtajblíme.