Avatar uživatele
Miroslavst

Vaření oběda

Zítra má k nám na oběd přijít tchýně. Děláme guláš. Venku už je tma. mám jít do toho guláše nasbírat nějaké houby?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, aramah, flodur, anonym před 4981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Tomuto sa hovorí čierny humor. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

No toto!
Já tedy proti mé tchyni nic nemám a je u nás vždy vítána. Dokonce si vzájemně chodíme na návštěvy pochutnat. Asi mám kliku na tchyni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

u nás v marketu měli takovou věc,barevné těstoviny,vypadaly odpudivě byly zelené, a tak jsem je uvařila a pozvala tchýni no dlooho k nám na oběd pak nešla,bohužel už chodí zas tak je budu muset dokoupit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nač jít teď sbírat čerstvé, navíc ve tmě?… 😁 Nemáte sušené? 😁 Já bych Ti je klidně poslala, ale než by došly, bylo by po obědě s tchýní 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já tedy proti tvé tchýni nic nemám.
Takže záleží na tom, jak s ní vycházíš ty 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Záleží na tom,jaké houby? Jinak houby do klasického guláše nepatří.Když je v restauraci napsáno:Hovězí guláš s HK,tak tam nejsou houby ,nebo neměly by být.Pokud by bylo napsáno:Miroslavův pochoutkový guláš s houbami HK(houskový knedlík)tak by tam měly být houby. A Tchýnin pochoutkový gulášek HK ,tak to už je na Vás:-))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jak pravil pan profesor Carda (ve Sněženkách)
„Teda to je tady materiál“.

Moudrý se dovtípí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Raději si zítra přivstaňte, ať tchýni neotrávíte…toto byl asi pokus o černý humor, pochopila jsem to správně??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nech to raději na zítřek v noci toho moc neuvidíš at náhodou nedoneseš dom nějakou jedovatou to by ti pak manželka dala kdybys jí otrávil Maminku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Pokud máte svoje místa a baterku,tak proč ne!Já byla odpoledne a našla jsem krásné houbičky i když jsem zmokla.Zítra totiž budu dělat dobrý houbový gulášek. Proč jste nešel odpoledne,hmm?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak tohle už je PLÁNOVANÁ vražda,tak bacha na to!Ale zase proč nenazbírat houby po tmě a doma je neprohlídnout že jo?Třeba chceš jen uvařit dobrej houbovej guláš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek