Miroslavst

Vaření oběda

Zítra má k nám na oběd přijít tchýně. Děláme guláš. Venku už je tma. mám jít do toho guláše nasbírat nějaké houby?

Nejlepší odpověď
led

Tomuto sa hovorí čierny humor. 🙂

Další odpovědi
Bumbes

No toto!
Já tedy proti mé tchyni nic nemám a je u nás vždy vítána. Dokonce si vzájemně chodíme na návštěvy pochutnat. Asi mám kliku na tchyni.

anonym

u nás v marketu měli takovou věc,barevné těstoviny,vypadaly odpudivě byly zelené, a tak jsem je uvařila a pozvala tchýni no dlooho k nám na oběd pak nešla,bohužel už chodí zas tak je budu muset dokoupit

Jahoda

Nač jít teď sbírat čerstvé, navíc ve tmě?… 😁 Nemáte sušené? 😁 Já bych Ti je klidně poslala, ale než by došly, bylo by po obědě s tchýní 🙂

ReHu

Já tedy proti tvé tchýni nic nemám.
Takže záleží na tom, jak s ní vycházíš ty 🙂.

Michal

Záleží na tom,jaké houby? Jinak houby do klasického guláše nepatří.Když je v restauraci napsáno:Hovězí guláš s HK,tak tam nejsou houby ,nebo neměly by být.Pokud by bylo napsáno:Miroslavův pochoutkový guláš s houbami HK(houskový knedlík)tak by tam měly být houby. A Tchýnin pochoutkový gulášek HK ,tak to už je na Vás:-))))

dagry

Jak pravil pan profesor Carda (ve Sněženkách)
„Teda to je tady materiál“.

Moudrý se dovtípí…

BEAES

Raději si zítra přivstaňte, ať tchýni neotrávíte…toto byl asi pokus o černý humor, pochopila jsem to správně??

panenka

Nech to raději na zítřek v noci toho moc neuvidíš at náhodou nedoneseš dom nějakou jedovatou to by ti pak manželka dala kdybys jí otrávil Maminku 🙂

gnr54

Pokud máte svoje místa a baterku,tak proč ne!Já byla odpoledne a našla jsem krásné houbičky i když jsem zmokla.Zítra totiž budu dělat dobrý houbový gulášek. Proč jste nešel odpoledne,hmm?

vecernice

Tak tohle už je PLÁNOVANÁ vražda,tak bacha na to!Ale zase proč nenazbírat houby po tmě a doma je neprohlídnout že jo?Třeba chceš jen uvařit dobrej houbovej guláš.