smazkaa23

Vánoční přání..?

Poradíte nějaké vánoční přání, které lze poslat smskou a je vhodné pro holku, která mi přebrala přítele a teď s ním žije… Myslím nějaké přání s menším výsměchem …?

Nejlepší odpověď
huxa

kašli na ni, ještě ti bude kazit vánoce… řekni si, že je to pí*a a dál na ni kašli

Další odpovědi
iceT

Vánoční přání a výsměšné?Nee,to ani neznám,ale pokud pošleš normální, ukážeš tak,že jsi nad věcí…

manon

Myslím, že bys neměla posílat žádné přání, pokud jsi k tomu naladěna takto. Hanulka má pravdu – pokus se nad to povznést, někde na Tebe nejspíš čeká někdo jiný, kdo pro Tebe bude ten pravý a Ty pro něho.
Doplňuji:
Nemusíš předstírat přátelství, můžeš je prostě ignorovat. Vše je asi jasné, je třeba jít dál.

terry

Tím jen ukážeš, jak tě to mrzí a štve.
Povznes se nad to. Užij si vánoce jak to jde a mysli na to, že pokud ti přebrala přítele, asi v tom nebyl ajen ona sama.
A s velkou pravděpodobností si najdeš někoho, kdo nebude ctít být odveden někým jiným, bude chtít zůstst s tebou a užiješ si hodně krásných vánoc.
Neužírej se tím, přej každému to nejlepší a vše, co ostatním přeješ, se to mnohokrát vrátí.

Kamionacka09

Ja bych ji nepsala nic.Spis by jeste mela skodolibou radost ze jim to pises.Chapu ze te to zere a citis vztek ale vem si ze kdyz nekdo nekoho opravdove miluje tak se nikym prebrat nenecha.To uz by bylo lepsi kdybys nasla jineho pritele aby te s nim videl byvalej a vedel ze uz si taky stastna s nekym jinym.

hanulka11

Hezké vánoce přeji a mějte se rádi .
Možná je mu líp s ní než s tebou – jinak by od tebe neodešel.

venkovan

A proč zesměšnit. Buď její kamarádka a tím nad věcí. přebrala – to je otázka proč. Zřejmě příteli sedla lépe – což není nic neobvyklého.
Vem to jinak – i tobě se může stát, že nějakého kluka druhé přebereš. Taky budeš šťastná za takové sms.
Dej – do sms – přeji vám hodně radosti a spokojenosti v roce 2013 a nezapomínejte na své kamarády.