Avatar uživatele
LucinkaLLL

Vánoční kapr zdravě

Nemáte nějaký recept na kapra, aby byl zdravý (tím pádem, aby nebyl obalený v mouce), a aby se hodil k bramborovému salátu? Na internetu moc receptů na zdravého kapra není..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10, gagaga před 2500 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Dělávala jsem to pro tchýni - stáhnout kůži, nacitronovat, mírně osolit, pokmínovat, přidat nasekanou zelenou petrželku a s kouskem másla upéct v alobalu ( případně na grilu ). Dietnější to snad ano nejde... :-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sevos

Kapr na vodě.
Doplňuji:
Uvařit nebo udusit na zelenině.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Třeba tady máš zajímavý recept - http://video.vareni.cz/… , ale pokud nechceš kapra obalovaného, prostě jej neobaluj - když si do vyhledávače zadáš "kapr steak", vyběhne ti spousta receptů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak mouku vynechej a obal kapra nejdříve ve strouhance a potom v rozšlehaných vejcích.
Doplňuji:
Protože opět se našly ty z hloučku "moudrých" ty, co mají zapotřebí jenom drbat a "nečtou" otázky, tak doplňuji speciálně pro annas, Sůwu a gagaga:
tazatelka hledala recept na "zdravého kapra", což samo o sobě kapr jako takový je (neumíte číst DÁMY), dále tazatelka chtěla, aby v receptu nebyla "mouka" (o strouhance nepadlo ani slovo).
Za třetí je zde podmínka, aby se upravený kapr hodil k bramborovému salátu, a to ty vodovaté a bez obalení připravené druhy kapra moc dobře nesplňují.
Doporučuji jmenovanému triu zamyslet se nad sebou a pročíst si kodex. Snaha o zesměšňování jiných uživatelů je bezesporu jeho závažným porušením.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

U nás se konzumoval zbytek kapra který se neosmažil. Pečeného na kmíně a másle z několika řezy cirtonu.Před podáváním pokapaný přepuštěným máslem a citronovou šťávou.A vařené brambory
Doplňuji:
Jnak jde ryba vařit v páře zeleninového vývaru z kořené zeleniny.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.