irij

Vánoční kapr. Jak nejlépe stáhnout?

Zkoušel jsem celého – nic moc. Pak porce, naříznout a natočit na nůž. Dobrý až do chvíle, kdy mi nůž vyjel a stáhl jsem si kus svý kůže. Takže jak?
Doplňuji:
Panenko dík. Bod ti dám příště, už nemám.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No myslím, že teď už nijak. Dej si řízky a neklepni se do ruky :D

Další odpovědi
panenka

zde v odkaze ti zasílám postup

Zdroj: http://www.tre­bonskykapr.cz/vi­deo-odstraneni-kuze-z-porci-kapra

quentos

jen jestli jste ho nezkoušel STÁHNOUT z internetu … pak to takhle dopadá ;{)>

panenka

Nemáš vůbec iriji zač jsem ráda že ti má odpověd pomohla