eS1827

Vánoční/dušičkový věneček?

Myslíte, že je možnost uchycení se na vesnici? Chtěla bych začít dělat věnečky při práci, jen tak pro radost a pro nějaký ten malý přivydělek.
Doplňuji:
Jde mi jen o to, abych nezakládála živnost zbytečně. V žádném případě by mě nenapadlo se tím živit. Zajímá mě, jestli to má cenu vůbec rozjíždět 😉

Nejlepší odpověď
zjentek

určitě a je to úctyhodné. Ovšem pro hlavní výdělek to nikdy nebude.
Doplňuji:
rozjeď to. Živnost nezakládej. Po čase se podívej, jak jsi dobrá. To poznáš tak, že si u vás na vesnici od tebe věneček kdekdo vzal. Pro start pamatuj jen na to, že rozhodující v úspěchu bude ta hodnota. Srozumitelně řečeno: tebe těší, co za to bereš, lidi těší, co za to dávají.