Avatar uživatele
GamerzMoravy

Vánoční dárek pro rodiče…

Napadlo mě, jim udělat papírek na kterém by bylo napsané:

Večeře pro dva při svíčkách

a z druhé strany napsána adresa našeho domu, já bych jim něco uvařil (popřípadě koupil) nějaký pěkný netradiční pokrm a s bráchou bychom na 1 den někam vypadli :) co myslíte? Potřeboval bych se vejít do 500 – 700,– vím, že je to málo, ale kapesné fakt moc nemám :/ Ne všichni mají hold štěstí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Andre5000 před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Určitě to je zajímavý nápad. Pokud jsou Vaši rodiče aspoň trochu romantičtí, tak to ocení. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DIH

Určitě dobrý nápad. Myslím si že rodiče budou rádi za tohle, někdy není potřeba mnoho peněz na to udělat velkou radost.. Už jen na tobě jaké pokrmy vybereš 😉, a na to že ne všichni mají štěstí, někdy je lepší mít peněz tak akorát a vážit si věcí než mít hodně peněz a nemít šajnu o tom co kolik stojí a nevážit si věcí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andre5000

Velice originální dárek. S večeří pro se určitě do 500 až 700 Kč určitě vejdeš. Rodiče to určitě potěší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrílek

Ahoj,
něco jim kup. Něco, co si přejí nebo jim něco vyrob. Uvidíš, jakou budou mít radost!
Andrílek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzyn14

Já už jsem zažil nejedno rozhodování na poslední chvíli, kdy jsem skutečně nevěděl, co koupit za společný dárek rodičům a vždy se mi to podařilo vyřešit třeba přes nějaký slevový portál, apod. Letos jsem na to šel s předstihem a vzhledem k tomu, že matka s otcem nemohli vyrazit kvůli covid-19 na letní dovolenou, tak jsem jim vybral kurzy potápění v Praze od firmy https://potape­ni.seawolf.cz/ 🙂

před 1226 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek