GamerzMoravy

Vánoční dárek pro rodiče…

Napadlo mě, jim udělat papírek na kterém by bylo napsané:

Večeře pro dva při svíčkách

a z druhé strany napsána adresa našeho domu, já bych jim něco uvařil (popřípadě koupil) nějaký pěkný netradiční pokrm a s bráchou bychom na 1 den někam vypadli :) co myslíte? Potřeboval bych se vejít do 500 – 700,– vím, že je to málo, ale kapesné fakt moc nemám :/ Ne všichni mají hold štěstí…

Nejlepší odpověď
marci1

Určitě to je zajímavý nápad. Pokud jsou Vaši rodiče aspoň trochu romantičtí, tak to ocení. 🙂

Další odpovědi
DIH

Určitě dobrý nápad. Myslím si že rodiče budou rádi za tohle, někdy není potřeba mnoho peněz na to udělat velkou radost.. Už jen na tobě jaké pokrmy vybereš 😉, a na to že ne všichni mají štěstí, někdy je lepší mít peněz tak akorát a vážit si věcí než mít hodně peněz a nemít šajnu o tom co kolik stojí a nevážit si věcí.

Andre5000

Velice originální dárek. S večeří pro se určitě do 500 až 700 Kč určitě vejdeš. Rodiče to určitě potěší.

Andrílek

Ahoj,
něco jim kup. Něco, co si přejí nebo jim něco vyrob. Uvidíš, jakou budou mít radost!
Andrílek

Honzyn14

Já už jsem zažil nejedno rozhodování na poslední chvíli, kdy jsem skutečně nevěděl, co koupit za společný dárek rodičům a vždy se mi to podařilo vyřešit třeba přes nějaký slevový portál, apod. Letos jsem na to šel s předstihem a vzhledem k tomu, že matka s otcem nemohli vyrazit kvůli covid-19 na letní dovolenou, tak jsem jim vybral kurzy potápění v Praze od firmy https://potape­ni.seawolf.cz/ 🙂