Ronie

Vánoční dárek ;)

Potřebovala bych tip na vánoční dárek pro bráchu (14 let) A aby to vyšlo tak do 500,–… :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Už delší dobu frčí hračička zvaná NeoCube. Vždycky jsem tyhle módní výstřelky nesnášela, ale NeoCube se na trhu drží už pár let a mě samotné se to líbí tak moc, že si taky výhledově plánuju jednu sadu koupit :)

Pokud NeoCube neznáš, mrkni na odkaz – třeba by se to bráchovi mohlo líbit. Je to prima dárek pro kluky i pro holky, pro děti i dospěláky. A cena je taky celkem přijemná :)

http://unimag­net.cz/82-neocube.html?gclid=­CLyqh9nK2KkCFRYf­3wodBGedMw

Další odpovědi
Drap

model letadla, barvy – pokud rád maluje, knížku, tričko.......­........

Nikkol

Triko, čepici , peněženku, počítačovou hru, knížku, usb flashku, kredit do telefonu…to je těžký

ReHu

Co ho baví?

Tíšek99

Dej mu něco, co si může sám ozdobit/vyrobit