Lejno

Vanoce jsou doma

Před vánočním koncertem nabízeli žáci k prodeji 60 výrobků z hodin
výtvarné výchovy. Cenu si mohl každý zákazník určit sám a celý výtěžek
šel na dobročinné účely. Na začátku koncertu žáci spočítali, kolik korun
v průměru utržili za jeden prodaný výrobek, a vyšlo jim přesně celé číslo.
Protože stále neprodali všech 60 výrobků, nabízeli je i po koncertě. To
si lidé koupili ještě dalších sedm, za které dali celkem 2 505 Kč. Tím se
průměrná tržba za jeden prodaný výrobek zvýšila na rovných 130 Kč.
Kolik výrobků pak zůstalo neprodaných?

Nejlepší odpověď
Drap

Domácí úkoly zde neřešíme

Další odpovědi
WeeBear

Škoda, že mě spletl nadpisek..

.. Jinak bych něčím domácí úkol ani neotevřela!

quentos

pokaždý dostane stejnou odpověď, a stejně to furt bude zkoušet… někteří lidé jsou nepoučitelní