Jahoda

Vanilkové pomazánkové máslo.

Dobrý večer.

Měli jste už pomazánkové máslo s příchutí vanilky? Já jsem ho dnes koupila a je to něco mezi jogurtem a pomazánkovým máslem. Je to sladké a musím říct, že lepší jsou ty, které sladké nejsou.

Co Vy na to? 😉

Nejlepší odpověď
anonym

jo měla a fůůj,

Další odpovědi
Miroslavst

Neznám a slyším to poprvé, ale výrobci zkoušejí všechno možné, to je pravda.

iceT

ja jsem videla pomazankove maslo cokoladove,na obale bylo napsane,ze obsahuje smetanu,ale nenasla jsem odvahu to vyzkouset,treba jindy.To vanilkove taky ne.

ReHu

Vanilkové jsem neměla, ale čokoládové mi chutnalo.

Pepexxx

hehe tak to verim to musi bejt hnus xD stejne jako napr cokolada s cilipapryckama xD