rigormortis

Vandalismus podruhé?

A magnetky s potiskem bych mohl dávat všude po městě? Samozřejmě bych nemyslel nějaké urážlivé či sprosté. Pouze na zamyšlení.
Něco jako:
http://pixaba­y.com/cs/tele­vize-ko%C5%A1-hod-odpadky-m%C5%AF%C5%BEe-29977/

Potom by to bylo jednoduše odstranitelné. Stále se jedná o vandalismus, přestupek, trestný čin?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tady by asi o vandalismus nešlo, ale zase by si mohl narazit na problém zvaný nepovolené umisťování reklamy.

Další odpovědi
Mirdas

A proč se musíte zvyditelňovat právě tímto způsobem.
Zda v tom vidíte něco co vás velice baví, doporučuji si vysprejovat a polepit vlastní byt, zde žádný přestupek nehrozí.

klumprt

Pokud bys s tím byl obzvlášť otravný, mohl by to být nanejvýš přestupek proti občanskému soužití.