yukí

Vampire knight jde to schlédnout česky a nebo jenom japonsky s tytulkama?(děkuji předem)

Doplňuji:
a kdyby to šlo schlédnout česky tak kde?děkují;))

Nejlepší odpověď
annas

Ad yuki, tolik hrubek? Nemůžeš se někoho zeptat, ať ti pomůže chyby opravit?

zhlédnout, anebo, s titulky. Neuvádím chybějící čárky, tečky, případně velká písmena.

Další odpovědi
Ella

jenom japonsky, snad ještě anglicky, ale s českými titulky to určitě najdeš, koukala jsem na to taky tak.
A proč to chceš česky? vždyť by to bylo příšerně nadabované, takhle to má aspoň originální zvuk :) japonština je krásný jazyk :)