Complex

Válíte někdy sudy z kopce?

Nejlepší odpověď
Michala11

Nemám na to koule.

Ale proč sakra ne! Zapisuji jako úkol na lepší počasí. Děkuju.

Další odpovědi
aliendrone

Inačí odpověď.

V mládí jsem to dělával, nejraději přes babuchen! ;) :D Nyní už ne, stále mám před očima příklad z loňského Silvestra, kdy se „trochu uhoštěný“ kamarád takhle přemisťoval po chodníku, čím na sebe nabalil psí fekálie a nějaké zvratky. NJN – v to jsou ti mlaďoši, kterým ještě ani nebylo „sát“, nemají žádný rozum, no. ;) :D :D

Palpatine

Zásadně to odmítám!

yuko

Inačí odpověď.

Takto jsme vyváděli s kamarády na louce. Byla při tom děsná sranda. Naposledy jsem válela sudy tak ve 13.