Nikolka199

Váha..:/problém

Ahoj je mi 15..měřim 169cm a mám 68 kilo. Je to fakt moc :( potřebuju minimálně spálit na těch 60.Hodně jím.Fakt hodně.Spíš sladký sušenky,brambůrky atd.Jde mi to hlavně do břicha zadku a boků.Ale sama se k tomu prostě nedookopu nemam na to sílu vydržim cvičit vždycky tak tyden a pak to vzdam.TAk když budu hodně fakt hodně pít? bude to lepší? Nebo nějaká jiná rada na pomoc?:/

Nejlepší odpověď
Drap

Nepochopil jsem dost dobře na co se ptáš. A pokud se ptáš na snížení váhy, tak přžece řešení znáš. Vynech sladké sušenky, brambůrky, předělej návyky stravování, jez 5 x za den, hlavně zeleninu a avoce, samozřejmě můžeš i maso a přílohy. Začni se hýbat a je po problému. Samotná voda to nevyřeší, ale zvýšení tekutin neuškodí,

Další odpovědi
Michal Kole

Tvoje BMI je skoro 23 to je ještě v normě

anonym

To je v normě, orientačně se bere, z výšky 169 umázni ten metr a zbyde 69. Váha by neměla tohle přelézt, takže 2–3 kila stačí shodit schůzí. Žádná MHD, prostě pěšky, je to i přirozený pohyb pro člověka. Zlepší se i kondička, trávení apod. Netřeba se huntovat cvičením.

terry

No…minimálně na 60 je trochu moc. Lepší bude, že 60 je akorát. To za 1.
2. Hodně, hodně pít nic neřeší. Pokud nevydržíš cvičit, zaměř se na něco jiného. Naplánuj si jídelníček na druhý den dopředu. Promyšleně. Porce po 2 – nejdéle 3 hodinách. Dříve, pokud budeš mít hlad. Malé porce. Sušenky není svačina,
Když tě cvičit nebaví, zkus třeba chodit na procházky, Zapni MP3 s něčím, co se ti líbí, hudbu nebo nějaké mluvené slovo. Choď v tempu. Začni třeba 30 min. Ale potřeba je to PRAVIDELNĚ. Každý den.
Po čase se múžeš zaměřit na složení jídel. celozrnné nebo aspoň žitné pečivo, atd.
A HLAVNĚ, STANOV SI, CO JE PRO TEBE DŮLEŽITÉ. JESLI POCHUTNÁNÍ (sladké, sušenky, brambůrky, atd), NEBO TO, JAK CHCEŠ VYPADAT.