misicka2310

Váha miminka ?

Ahojky zajímalo by mě kolik vážily vaše miminka náš chlapeček bude mít 17,3 2010 3 měsíce a váží skoro 7 kg je to normální nikdo mi nechce věřit že má skoro 3 měsíce je prý veliky a prý má samé faldy mam strach aby pak nebyl tlusty jak vyroste děkuji za odpovědi:)
Doplňuji:
měří 60cm

Nejlepší odpověď
kropitko

Kdyby nebylo něco v pořádku,tak by Vás na to upozornila dětská lékařka při pravidelné kontrole, ani nepíšete kolik miminko měří,??!!

Nebojte,tak je to hold baculatej klučík,uvidíte,co vám řekne lékařka. Ale neměl by to být problém.

Další odpovědi
panenka

Moje první dcera která se narodila 17.3.1999 když se narodila měla 2,80 51cm a ve třech měsících vážila 4960g .Druhá dcera měla když se narodila 2.80 50cm a ve třech měsících měla 4760g,a můj syn když se narodil měl 2,80 49cm a ve třech měsících měl 6500g takže se Misicko nemusíš ničeho obávat tvůj syn je šikovný zdraví klučina.Ještě bych chtěla dodat že jinak váží děti kojené a jinak děti na umělé stravě.

martina1

Nedejte na řeči ostatních,každé dítě je jiné.Já mám holku a vážila 6250g a na roce 10851g.Byla baculatá teď jí jsou 4roky má 18kg 110cm.Je štíhlounká,ale největší ze školky.Kluk měl 6900g a teď v 10měsící chměl 11600g a 77cm.Doktorka mi řekla,že mám hezké roční dítě.Je velikej a proto asi je napřed a bude mu 7.5. 11 měsíců a už chodí.A to jsou obě nedonošení.Buďte vklidu.Jen mu nepřislazujte jídlo,aby zbytečnš netloustnul,až zašne papat.Ať jste zdaví a šťastní.

Koukla jsem do očkováků a holka měřila taky 60cm a kluk 62cm.takže máte doma vzorné miminko.Malej je kus chlapa a po porodu měl 2100g a na JIP spadl na 1760g a nikdo z lékařů to neřeší,že tolik nabral.Jí normálně a rozte opravdu jak z vody.

Nuk nuk

Já myslím, že máte zbytečné obavy. Jestli se nemýlím, Vy dáváte miminku UM. Děti na UM přibývají v průměru rychleji, než kojené, a hlavně, každé dítě je prostě jiné.
Pro Váš klid si nalistujte v očkovacím průkaze miminka takový ten graf, který ukazuje, jak by mělo přibývat na váze. Najděte si zhruba jeho porodní váhu a jeďte podle toho jak přibával ty 3 měsíce. Pokud alespoň přibližně váha opisovala křivku (tedy držela se tvaru nikoliv numerických hodnot), pak je v pořádku. Tedy pokud Váš chlapeček nevážil po porodu 2,5 kg a teď bajednou 7, nic se neděje.

člověk

jak jsem se narodil měl jsem 4.4O,v půl roce si mne pletli za sudem v jednom roce,jsem měl jen 3.2O,ale přežil,holt příroda sama ví co dělá