Sůwa

Vadilo vám, že byl včera server www.odpovedi po celý den nedostupný?

Doplňuji:
Já jsem to uvítala, protože jsem doufala, že ten čas bude využit k realizaci našich připomínek k nové verzi, ale žádné pozitivní změny jsem zatím nenašla:-(.

Nejlepší odpověď
anonym

bylo mi to jedno

Moje odpověď je taková,protože poslední dobou jen těžko hledám motivaci k tomu abych na Odpovědi vůbec chodila Pokud úmyslem adminů bylo tyto fungující stránky poslat do kelu a lidi demotivovat,tak ůkol byl splněn.poslední dobou sem vždy nakouknu co je nového,případně ohodnotím zajímavé odpovědi ka jdu pryč.Pokud někomu odpovím,stejně se většinou nedočkám žádné odezvy,takže neztrácím čas a raději přečtu a ocením odpovědi jiných,protože mi to připadá užitečněji ztracený čas. …:D

Další odpovědi
anonym

bylo mi to jedno

Už se probíralo včera na slovenské verzi, viz odkaz:
Doplňuji:
Možná jsi mohla dát ještě variantu – Jiná odpověď, protože někdo to mohl i uvítat, což neodpovídá nabízené možnosti „Bylo mi to jedno“.
Jinak dávám plně za opravdu iv, provozovatel nás podmiňuje kodexem, ale sám základní netiketu nerespektuje. U e-bankinku mi chodí avizo na každou drobnost, tady celodenní výpadek a nikde ani náznak. Poraďte si, jako by na uživatelích pranic nezáleželo, je to významný signál, podle něhož se zařídíme.

Zdroj: http://www.od­povede.sk/otaz­ky/nemuzu-se-dostat-na-ceske-odpovedi

Damiana

bylo mi to jedno

Byl první máj a nejen díky nádhernému počasí u vody a hledání rozkvetlé třešně jsme měli s mužem jinou zábavu, než pracovat na O&O.
Ale když jsem nakoukla a nikde nic, štvalo mě, že ignorují uživatele alespoň nějakým oznámením nebo upozorněním. Takhle to vypadalo jako v obchodě, kde si neváží stálého zákazníka. Zavřeno a fertig!

kropitko

bylo mi to jedno

anonym

bylo mi to jedno

Bylo mi to jedno, protože bylo krásné počasí a je škoda sedět doma u počítače.A pokud by se to zase někdo stalo, tak vždyť existuje hodně jiných programů (či servrů) na počítači a já buď prohlížím a čtu něco jiného, popřípadě si rovnám věci, které mám jen tak halabala (písničky, fotky) v počítači a čekám, až bude ošklivé počasí, abych si to mohl srovnat.

ten který je

bylo mi to jedno

Poslední dobou je to ztráta času a někteří se tu pasují na ředitele zeměkoule.

anonym

bylo mi to jedno

david22

vadilo mi to hodně

cukrar

bylo mi to jedno

Doplňuji:
jsou i jiné poradny, kde je třeba poradit…

Děda Louda

bylo mi to jedno

Na svátek práce se nepracuje.

anonym

bylo mi to jedno

Bylo mi to jedno a od majitelů serveru Odpovědi.cz bych toto chápala jako dárek všem počítačovým závislákům k 1. máji.

quentos

vadilo mi to, ale ne tak moc

Pravidelné ranní a večerní session s kávou a Odpověďmi jsem musel oželet :{)> zůstalo jen u té kávy.

briketka10

bylo mi to jedno

pochopila jsem, že je svátek práce a tak si udělali volno :DD

iceT

vadilo mi to, ale ne tak moc

Ne nějak hodně,napřed jsem myslela,že závada bude někde na mém přijímači,ale na druhou stranu jsem měla možnost být odpovědím na chvilku nevěrná a šla se kouknout na jiné podobné weby.No,nic moc,žádné nadšení se nekonalo,přece jen jsem zvyklá oxidovat tady,zvykla jsem si na zdejší atmosféru i uživatele,a když to někde znám,tak nerada měním akční rádius.

anonym

vadilo mi to, ale ne tak moc

Me nevadi skoro nic…, je mi tak nejak v posledni dobe vsechno fuk – fuck. Jen ja bych osobne napsala predem od kdy do kdy bude stranka nedostupna. Jako mi to pisou z banky. 🙂 Pisi od kdy do kdy a z jakeho duvodu. -iv-

GM

bylo mi to jedno

Monikas

vadilo mi to hodně

Docela mi to vadilo. Chodím sem ráda přestože jsem se registrovala až nyní. Ráda si pročítám co všechno lidé řeší. Je zajímavé jak má každý na stejný problém jiný pohled. Chodím ještě na www.dotazy.info kde jsem se registrovat nemusela. Přeji všem pěkné odpoledne.

Ar

bylo mi to jedno

akcul

vadilo mi to, ale ne tak moc

Kamionacka09

bylo mi to jedno

Kdyz to byl jen jeden den a taky kdyz mam v zaloze i jiny webi tak se to nechalo vydrzet:)

Michal Kole

vadilo mi to hodně

lenka.seda

bylo mi to jedno

Poslední dobou sem nechodím, protože ten nový vzhled mě mate…a to není jen tady ale skoro na všech stránkách! Facebook má ten nový profil a taky se tam nemůžu vyznat 🙂

kefud

vadilo mi to hodně

suaeda

vadilo mi to, ale ne tak moc

Nikkol

bylo mi to jedno

Sůwa

Pro Dr.Axl : slovenskou verzi nesleduji a možná jsi měl dát anketu sám, jestli to někdo uvítal je hodně soukromá záležitost. Srovnání s e-bankingem taky nesedí, tam jde totiž o naše peníze, tady jen o nevinnou zábavu. A kodex ? Poněkud přežitá záležitost, ale většině z nás to už dávno došlo…

anonym

Suwo , mate pravdu, ze tady nejde o nas epenize. tady jde o penize jejich. 🙂
Ja psala z mobilu , jen jsem chtela napsat, ze to samozrejme neni jejich povinnost nam neco takoveho oznamovat.
Jen bych to ja osobne uvitala jen jako vstricny krok nam , co sem chodime za zabavou. Ze jim proste nejsm elhostejni. byla by to jen jedna veta : Oznameni.
Ale jak casto a rada pisu, jsme kazdy jiny , kazdy by jsme se zachovali jnak. 🙂 -iv-

Sůwa

Promiň -iv-, anketa se měla týkat pouze uživatelů a naší závislosti na serveru, s jednáním provozovatele to nesouvisí. Hezký den. Sůwa

anonym

Ale sůwičko, nic osobního, možnost jiného názoru není nic soukromého, ale svoboda rozhodnutí, platí pro ankety obecně.
Jak mají reagovat ti, co se nevejdou do předepsaných kolonek? Asi neodpovídat.
A avizo o nefunkčnosti webu je obyčejná slušnost dokonce i uvedená v netiketě. E-banking jsem uvedl jako příklad, který uvedla už přede mnou iv.
Míněno je to obecně – jakýkoliv provozovatel to považuje za samozřejmost a není pravda, že je to jen zábava, provozovatel to nemá pro zábavu, ale normální kšeft a byznys, kde mu každý z našich přístupů generuje zisk. Přece by to nepodnikal z čiré charity a altruismu.
Odkaz na svou odpověď jsem dal, abych se nemusel opakovat, naopak jsem předpokládal, že na Slováky nechodíš (i jiní), proto ten
prostý klik na související náhled.
Jinak anketu akceptuji, protože vím, že je tu plno uživatelů, kteří šíleli, jenže se ti otevřeně nepřiznají, sami cítí, že je to chorobná závislost, jíž lidé spíše tutlají.

Sůwa

Axlíčku, o jednání provozovatele anketa nebyla a kdo se do předepsaných kolonek „nevešel“, mohl svůj názor dopsat. Moc slov = málo myšlenek.
Zdraví Sůwa

anonym

Nějak si protiřečíš, jak rozvinout nesouhlasný názor, když ten patřičný vhodný tam prostě chybí.
A tvůj pokus o slovní hříčku má hned 2 rozpory s logikou:

  1. Při vhodné variantě, stačí kliknout a nic nedodávat.
  2. Jak chceš na netu vyjádřit myšlenky, aniž bys použila slov, když možnost mimoverbální komunikace tady prostě chybí?

Sůwa

Tedy ještě jednou a snad i srozumitelněji :
Ten, kdo by nemožnost přípojení „uvítal“ má možnost se nepřipojovat kdykoliv se mu zachce ( nezachce ), na to má PC patřičné vybavení 🙂. Kritika je dobrá když je konstruktivní, ale i velké myšlenky lze vyjádřit jen pár slovy. HOWGH.

anonym

🙂

anonym

Dr., a ja si dokonce vcera myslela, ze odpovedi uz krachli. ( nevim jake i – y ) .
Ani bych se nedivila. Ja se spise divim, ze jeste najdou dostatek firem, kteri zde reklamuji.
Proste meli alespon napsat : Vylizte si …
( no, kdyby me nahodou dnes vymazali, tak jeste ze mame maily ). 🙂 -iv-

beer

Souhlas, serou na nás. Hlavně ať jim vyděláváme ))

www

Přesně tak. Mám na provozovatele a jeho praktiky stejný názor!