Avatar uživatele
Sůwa

Vadilo vám, že byl včera server www.odpovedi po celý den nedostupný?

Doplňuji:
Já jsem to uvítala, protože jsem doufala, že ten čas bude využit k realizaci našich připomínek k nové verzi, ale žádné pozitivní změny jsem zatím nenašla:-(.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, anonym, Drap, suaeda, bolak, Damiana, briketka10, Illines, anonym před 4375 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

bylo mi to jedno

Moje odpověď je taková,protože poslední dobou jen těžko hledám motivaci k tomu abych na Odpovědi vůbec chodila Pokud úmyslem adminů bylo tyto fungující stránky poslat do kelu a lidi demotivovat,tak ůkol byl splněn.poslední dobou sem vždy nakouknu co je nového,případně ohodnotím zajímavé odpovědi ka jdu pryč.Pokud někomu odpovím,stejně se většinou nedočkám žádné odezvy,takže neztrácím čas a raději přečtu a ocením odpovědi jiných,protože mi to připadá užitečněji ztracený čas. …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

bylo mi to jedno

Už se probíralo včera na slovenské verzi, viz odkaz:
Doplňuji:
Možná jsi mohla dát ještě variantu – Jiná odpověď, protože někdo to mohl i uvítat, což neodpovídá nabízené možnosti „Bylo mi to jedno“.
Jinak dávám plně za opravdu iv, provozovatel nás podmiňuje kodexem, ale sám základní netiketu nerespektuje. U e-bankinku mi chodí avizo na každou drobnost, tady celodenní výpadek a nikde ani náznak. Poraďte si, jako by na uživatelích pranic nezáleželo, je to významný signál, podle něhož se zařídíme.

Zdroj: http://www.od­povede.sk/otaz­ky/nemuzu-se-dostat-na-ceske-odpovedi

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

bylo mi to jedno

Byl první máj a nejen díky nádhernému počasí u vody a hledání rozkvetlé třešně jsme měli s mužem jinou zábavu, než pracovat na O&O.
Ale když jsem nakoukla a nikde nic, štvalo mě, že ignorují uživatele alespoň nějakým oznámením nebo upozorněním. Takhle to vypadalo jako v obchodě, kde si neváží stálého zákazníka. Zavřeno a fertig!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

bylo mi to jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bylo mi to jedno

Bylo mi to jedno, protože bylo krásné počasí a je škoda sedět doma u počítače.A pokud by se to zase někdo stalo, tak vždyť existuje hodně jiných programů (či servrů) na počítači a já buď prohlížím a čtu něco jiného, popřípadě si rovnám věci, které mám jen tak halabala (písničky, fotky) v počítači a čekám, až bude ošklivé počasí, abych si to mohl srovnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

bylo mi to jedno

Poslední dobou je to ztráta času a někteří se tu pasují na ředitele zeměkoule.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bylo mi to jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

vadilo mi to hodně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

bylo mi to jedno

Doplňuji:
jsou i jiné poradny, kde je třeba poradit…

Upravil/a: cukrar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

bylo mi to jedno

Na svátek práce se nepracuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bylo mi to jedno

Bylo mi to jedno a od majitelů serveru Odpovědi.cz bych toto chápala jako dárek všem počítačovým závislákům k 1. máji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vadilo mi to, ale ne tak moc

Pravidelné ranní a večerní session s kávou a Odpověďmi jsem musel oželet :{)> zůstalo jen u té kávy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

bylo mi to jedno

pochopila jsem, že je svátek práce a tak si udělali volno :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

vadilo mi to, ale ne tak moc

Ne nějak hodně,napřed jsem myslela,že závada bude někde na mém přijímači,ale na druhou stranu jsem měla možnost být odpovědím na chvilku nevěrná a šla se kouknout na jiné podobné weby.No,nic moc,žádné nadšení se nekonalo,přece jen jsem zvyklá oxidovat tady,zvykla jsem si na zdejší atmosféru i uživatele,a když to někde znám,tak nerada měním akční rádius.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vadilo mi to, ale ne tak moc

Me nevadi skoro nic…, je mi tak nejak v posledni dobe vsechno fuk – fuck. Jen ja bych osobne napsala predem od kdy do kdy bude stranka nedostupna. Jako mi to pisou z banky. 🙂 Pisi od kdy do kdy a z jakeho duvodu. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

bylo mi to jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monikas

vadilo mi to hodně

Docela mi to vadilo. Chodím sem ráda přestože jsem se registrovala až nyní. Ráda si pročítám co všechno lidé řeší. Je zajímavé jak má každý na stejný problém jiný pohled. Chodím ještě na www.dotazy.info kde jsem se registrovat nemusela. Přeji všem pěkné odpoledne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

bylo mi to jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
akcul

vadilo mi to, ale ne tak moc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

bylo mi to jedno

Kdyz to byl jen jeden den a taky kdyz mam v zaloze i jiny webi tak se to nechalo vydrzet:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

vadilo mi to hodně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

bylo mi to jedno

Poslední dobou sem nechodím, protože ten nový vzhled mě mate…a to není jen tady ale skoro na všech stránkách! Facebook má ten nový profil a taky se tam nemůžu vyznat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kefud

vadilo mi to hodně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

vadilo mi to, ale ne tak moc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

bylo mi to jedno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Pro Dr.Axl : slovenskou verzi nesleduji a možná jsi měl dát anketu sám, jestli to někdo uvítal je hodně soukromá záležitost. Srovnání s e-bankingem taky nesedí, tam jde totiž o naše peníze, tady jen o nevinnou zábavu. A kodex ? Poněkud přežitá záležitost, ale většině z nás to už dávno došlo…

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Suwo , mate pravdu, ze tady nejde o nas epenize. tady jde o penize jejich. 🙂
Ja psala z mobilu , jen jsem chtela napsat, ze to samozrejme neni jejich povinnost nam neco takoveho oznamovat.
Jen bych to ja osobne uvitala jen jako vstricny krok nam , co sem chodime za zabavou. Ze jim proste nejsm elhostejni. byla by to jen jedna veta : Oznameni.
Ale jak casto a rada pisu, jsme kazdy jiny , kazdy by jsme se zachovali jnak. 🙂 -iv-

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Promiň -iv-, anketa se měla týkat pouze uživatelů a naší závislosti na serveru, s jednáním provozovatele to nesouvisí. Hezký den. Sůwa

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale sůwičko, nic osobního, možnost jiného názoru není nic soukromého, ale svoboda rozhodnutí, platí pro ankety obecně.
Jak mají reagovat ti, co se nevejdou do předepsaných kolonek? Asi neodpovídat.
A avizo o nefunkčnosti webu je obyčejná slušnost dokonce i uvedená v netiketě. E-banking jsem uvedl jako příklad, který uvedla už přede mnou iv.
Míněno je to obecně – jakýkoliv provozovatel to považuje za samozřejmost a není pravda, že je to jen zábava, provozovatel to nemá pro zábavu, ale normální kšeft a byznys, kde mu každý z našich přístupů generuje zisk. Přece by to nepodnikal z čiré charity a altruismu.
Odkaz na svou odpověď jsem dal, abych se nemusel opakovat, naopak jsem předpokládal, že na Slováky nechodíš (i jiní), proto ten
prostý klik na související náhled.
Jinak anketu akceptuji, protože vím, že je tu plno uživatelů, kteří šíleli, jenže se ti otevřeně nepřiznají, sami cítí, že je to chorobná závislost, jíž lidé spíše tutlají.

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Axlíčku, o jednání provozovatele anketa nebyla a kdo se do předepsaných kolonek „nevešel“, mohl svůj názor dopsat. Moc slov = málo myšlenek.
Zdraví Sůwa

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nějak si protiřečíš, jak rozvinout nesouhlasný názor, když ten patřičný vhodný tam prostě chybí.
A tvůj pokus o slovní hříčku má hned 2 rozpory s logikou:

  1. Při vhodné variantě, stačí kliknout a nic nedodávat.
  2. Jak chceš na netu vyjádřit myšlenky, aniž bys použila slov, když možnost mimoverbální komunikace tady prostě chybí?

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tedy ještě jednou a snad i srozumitelněji :
Ten, kdo by nemožnost přípojení „uvítal“ má možnost se nepřipojovat kdykoliv se mu zachce ( nezachce ), na to má PC patřičné vybavení 🙂. Kritika je dobrá když je konstruktivní, ale i velké myšlenky lze vyjádřit jen pár slovy. HOWGH.

před 4374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr., a ja si dokonce vcera myslela, ze odpovedi uz krachli. ( nevim jake i – y ) .
Ani bych se nedivila. Ja se spise divim, ze jeste najdou dostatek firem, kteri zde reklamuji.
Proste meli alespon napsat : Vylizte si …
( no, kdyby me nahodou dnes vymazali, tak jeste ze mame maily ). 🙂 -iv-

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Souhlas, serou na nás. Hlavně ať jim vyděláváme ))

před 4374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Přesně tak. Mám na provozovatele a jeho praktiky stejný názor!

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek