Rokio

Vadilo by vám více, pokud by nebyl žádný posmrtný život, nebo byste měli špatný posmrtný život?

Žijeme jen několik desetiletí. To, co je po smrti, trvá věčně. To je hlavním důvodem, proč se snažit, abychom si zajistili dobrý posmrtný život, pokud posmrtný existuje.

Pokud ale nebudete mít štěstí, vadil by vám více špatný posmrtný život, nebo žádný posmrtný život, či je vám úplně jedno, co je po smrti?

Odpovědi
marci1

jiná odpověď

Nikdo neví, jestli existuje posmrtný život, možná ano možná ne, ale můžeme věřit na to, na co chceme. 🙂

Drap

jiná odpověď

Pokud nevěřím v posmrtný život, nemusím ani vybírat z těchto variant, protože jsou pro nevěřícího zcela zbytečné a nepravdivé. Tím ušetřím spoustu času, který si mohu užít hned v tomto životě.

Roman71

jiná odpověď

Promiň Rokio, ale tvá otázka mi přijde tak nějak „mimo mísu“. Smrt je opak života, a pokud zemřu, přestanu existovat. Je to mzda za zděděný hřích po Adamovi a Evě. Ale nezoufej, nic není ztraceno..

„Bůh totiž tak velice miloval svět, že dal svého jediného zplozeného Syna, aby žádný, kdo v něj projevuje víru, nebyl zahuben, ale měl věčný život. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil svět, ale aby byl svět skrze něho zachráněn.“ (Jan 3.kapitola, verše 16 a 17)

Snoubenka

Nejvíce mi by vadilo, pokud by nebyl žádný posmrtný život.

Mc Merkurion

jiná odpověď

… a von nějakej je?

FlAsh_7

Nejvíce by mi vadilo skončit po smrti v pekle.