Avatar uživatele
Mirdas

Vadilo by vám se ocitnout na seznamu ?

Konkrétně na seznamu nežádoucích osob pro vstup do Ruska ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Quimby, lota před 3244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Putin

Ano. A není to kvůli tomu, že mám Rusko, jakožto krásnou přírodu, rád. Vadilo by mi i omezení vstupu do USA, do Mexika, Španělska. Je to kvůli pocitu asi, jelikož zakázané ovoce chutná nejlépe. Člověk si poté řekne, že už nikdy v životě tu zem nenavštíví, což je smutné. Navíc to nedělá jen Rusko. Evropská unie zase k sobě nepouští dost politiků a veteránů z Ruska. Dokonce ani Noční vlky, kteří v podstatě vůbec nic neudělali ☹
Doplňuji:
*.. že mám RÁD Rusko. Pardon, jestli jste to pochopili špatně, pouze mi vypadlo slůvko 😁

Upravil/a: Putin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Ne, mohu jet jinam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ne – bral bych to jako vyznamenání – že jsem pro Rusko natolik nebezpečný…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Ne, do zahraničí pravidelně vůbec necestuji.
Navíc, ti lidé si to „zaslouží“ ve smyslu, že se to dalo čekat, když kritizují Rusko. Sice mi to nepřijde správné, ale nedivím se tomu.
Doplňuji:
Ještě sem to myslel tak, že na tom seznamu jsou opravdu lidi, kteří se nějak zapojili do dění… Takže šance, že bych tam byl já jsou nulové.
Ovšem nechápu moc proč jsou zde i firmy, rád bych taky ten seznam viděl, bohužel rusky neumím a nikde jsem překlad nenašel.

Upravil/a: Quimby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nikam jezdit nemusím. Naše republika je krásná.
Přesto můj sen byl navštívit Sibiř nebo Aljašku.
Doplňuji:
Jo, ještě jsem zapomněl. Nevíte náhodou kdo s tím začal. Když řeknu A musím říct i B.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Taky mě napadlo, jestli to osobám ze seznamu vlastně vadí, jestli je to nějak omezuje… Já bych to asi neřešila, na světě je tolik krásných míst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek