janek66

Vadilo by vám omezení doby parkování u supermarketů a nákupních center?

Před rokem v Prostějově s velkou slávou omezili stání u Alberta, u vjezdu stál výběrčí, dával časovky a při výjezdu kontroloval čas.Při překročení 1.hodiny vybíral 50kč.U vchodu stáli dva příslušníci městské policie a kontrolovali jestli opravdu jdete jen nakupovat a neodskočíte si třeba naproti na poštu.Pak to potichu zrušili, zůstala jen značka omezující stání.
Já už jsem tam od té doby nebyl.Nemám rád když při nakupování musím hlídat čas abych „nepřetáhl“.

Nejlepší odpověď
hanulka11

také už jsem viděla, že je to někde vymezená na 1 h.ale nakupovat jezdím jinam takže je mi to jedno
pravda, že v obchodě ten čas letí rychle

Další odpovědi
anonym

V PE je u obchodních středisek pouze upozornění na zákaz stání po otevíracích hodinách.

iceT

Tak to slyším prvně,že je někde omezené stání,ale to bude nejspíš tím,že nevlastním auto a do marketů po městě jezdím busem nebo chodím pěšky.
Mezi námi je to ale pěkná blbost si myslím,protože většina takových obchodů je narvaná,jako by dávali něco zadarmo,to pak jeden nemá šanci to za hodinu stihnot,leda by měl přesnej seznam co má koupit a nikde se nezdržoval.A když je u kasy fronta,tak to je úplně v háji.
Ještě,že to auto nemám…

Ella

U nás akorát platí, že po zavíracích hodinách je parkování zakázáno – pokuta, někdo říkal ,že i botička? Nejsem si jistá.
Ale placené po hodině… to jsem ještě u obchoďáku neviděla…

dědapetr

V Brně u některých obchoďáků je 1–2 hodiny zdarma a pak se platí a u některých jsou bezpečnostní služby a kontrolují délku parkování a po přetažení stanoveného času taky vybírají.