Lenka___

Vadilo by vám, když by všichni cigáni pracovali?

Myslím si že by různí náckové a podobní, obrátili o 180 stupňů a řvali o tom že berou práci bílým.

Nejlepší odpověď
quentos

nevadilo, naopak, byla by to známka přizpůsobení nepřizpůsobivých. Ale máte pravdu, extrémisti si důvod k nenávisti najdou vždycky, i za uvedených hypotetických ideálních podmínek.

Další odpovědi
anonym

Nevadilo.Za komunistů také museli všichni dělat a nikdo proti tomu neprotetoval.Ještě bych nyní právě prosadil kdo nepracuje NEMÁ nárok na dětské přídavky (jak tomu bylo dřív).
Vím, že dneska práce není, tak to ale vymezit třeba tím, každý dostane na starost určitý úsek ulice a bude se o ni starat (v létě zametat, v zimě z chodníků odhrnovat sníh a posypávat chodníky).A kdo to bude mít v nepořádku, tak zkrátka bude bez dětských přídavků.

anonym

Jen blázen by byl proti tomu, aby pracovali ti, co nejvíce tento stát ždímou. Ale jenom tuplovaný blázen si může myslet, že se tahle utropistická myšlenka může uskutečnit. Cožpak není jasné, o co téhle menšině jde?
Docela by stačilo, kdyby v naší zemi platily zákony pro všechny obyvatele stejně.

jirkajirka

Fantastické povídky bych nechal knihovnám.Nikdy nepracovali tak proč zrovna dnes? Cigán bez práce daleko větší práva a příjem než bílí. V případě že si to necháme líbit bude ještě hůř.Nedávno v televizi ukazovali jakými luxusními auty si jezdí pro sociální dávky.

štamgast

Nevadilo, naopak.

www

Naopak!
P.S: a teď ještě tu O červené Karkulce, nebo Rumcajsovi, ten je taky dobrej! 😁

suaeda

Ne nevadilo. Zažil jsem v minulém režimu, že normálně pracovali a byli celkem dobří a výkonní. Bohužel padlo pár zákonů např. o příživnictví, pár jich pro ně výhodných přibylo a zejména přibylo hodně různých výhodných pracovních míst, kde řeší jejich současné problémy.
Než cizince tak zaměstnat raději cikány. Jde o to zda by nyní šli makat. Už odvykli a raději natáhnou ruku pro štědré dávky a na přilepšení občas něco „přemístí“.

MonkeyKing

Vadilo. Bylo by to proti nepsaným pravidlům Romů. Ti původně při odchodu z Indie uměli různá řemesla a proto byli i nápomocní v Evropě (jinak by si je zde vaši předci také nenechali jako vy dnes) a po generace se u některých rodin na to zapomnělo. Z rodin jsou dnes klany 100 hlavé a jejich problém že teď mají problémy a vy jste na ně tak naštvaní.