Psychotic

Vadilo by vám, kdyby v českém nároďáku hráli naturalizovaní cizinci?

Jako např. ve slovenském hrají Karim Guédé (narozen v Německu) a David Depetris (Argentina).
Doplňuji:
Jugar: Jj, myslím fotbal.

Odpovědi
setapouch

Pokud by to byla naturalizace pouze kvůli oné reprezentaci, pak ano. V opačném případě, jestliže získá občanství obvyklým způsobem, pak s tím problém nemám.

anonym

Máš na mysli fotbal?Mě to nevadí,pokud má platnej pas a pobyt ,nemá kopřivku a je dobrej,tak ať hraje.
Doplňuji:
Já taky.

anonym

Neřekl jsi, v jakém sportu, ale u nás hraje spousta cizinců, třeba Slováci…

Mirdas

Na klubové úrovni jsem pro.
Na úrovni reprezentační jsem proti. Zde jsem přesvědčen že stát mají reprezentovat jen rodilí občané.
Podívejte se co se stalo například se stolním tenisem v Evropě. Pro mne to již není ono.
A zda za jednu fotbalovou reprezentaci hraje Brazilec, Argentínec, Polák, Srb, Chorvat, Ghaňan a až zbytek jsou odrodilci toho či oného státu, je to spíše klubová soutěž pod hlavičkou reprezentací států.

Klaproth

Je mi to úplně jedno.