Putin

Vadilo by vám, kdyby si z vás po smrti dělali srandu?

Vždy, když zemře nějaká celebrita, ihned zaplaví internet vlna černého humoru. Samozřejmě by už jste o tom nevěděli, ale jen tak z principu, vadilo by vám, kdyby si z vás dělali také srandu, po vaší smrti?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne,po smrti mě to bude jedno a srandu si mohou dělat i teď za života, taky mě to nebude vadit.

Další odpovědi
briketka10

co by mi to vadilo černý humor ten
mám ráda jen ať se zasmějou 😁
Doplňuji:
Ale zrovna u zpěvačky Ivety Bartošové mi to vadilo
někdo si z její smrti dělal legraci hlavně média ji
dost přetřásala a bylo to smutné měla jsem ji ráda.
A nebylo to jen u ní několik fakt i u jiných se hodně
překrucuje.

zzzlatokopka

Po mé smrti mi to vadit nebude.
Ovšem pokud by si někdo dělal srandu z někoho blízkého, tak by mi to vadilo. Mrtvému už neublíží, ale té rodině pozůstalé jo:-(((

Alesh

tak pokud přijmu tvůj předpoklad, že bych o tom již nevěděl, tak jak by mi to asi mohlo vadit? 🙂
Co oči nevidí, to srdce nebolí.

iceT

Nejsem celebrita,aby mi to vadilo po smrti.

ivzez

Po smrti mi nebude vadit nic.

Ale tak z principu:
„Posmrtný černý humor na adresu "celebrit“ dost vypovídá nejen o tom,
jak si „autoři“ celebrit vážili, ale hlavně o lidských kvalitách „autorů“ …

lexx

přišel bych je v noci strašit

JájsemRaibek

S úplným klidem mohu prohlásit, že po mé smrti by mi nevadilo, pokud by si někdo ze mě dělal srandu.
Nevadí mi, ani pokud si to dělají z jiných, ale jak je známo, všeho moc škodí.
Takže např. pokud si po smrti třeba I. Bartošové dělali srandu o tom, že se dnes byl ostříhat na Bartošovou. ??? No jen tak lehce přejet mašinkou :DD
Tak tomu jsem se zasmál.
Pokud však probírají zejména celebrity, hledají veškeré chyby, prostě furt o tom melou, tak to už pak leze krkem.

anonym

Jak by mě to mohlo vadit,když o tom nebudu vědět?

anonnymka

No ja nevimm…

lota

Myslím, že by mi to bylo docela fuk.

rigormortis

Vadilo by vám, že po odchodu z restaurace někdo olízne příbor, který jste používal?

briketka10

Samo, že né, když už jsem odešla a neuvidím toho, kdo
ten příbor olizuje, nebo Tys někoho takového viděl ? já
ne, ale je pravda, že v Praze, když byla ještě „Koruna“,
tak v něm byli dojížďáci a stáli vedle toho, kdo dojídal a
byli dost otravní bylo vidět, jak visí na posledním soustu
člověka hned přešla chuť a radši odešel a nechal jídlo na
pultu pro ně !!