Spartaboy

Vadilo by vám, dámy, žít s partnerem, který se úplně zbavil svých vousů?

Zkracoval jsem si totiž vousy za měsíce v kozorohu a roste mně jich méně. Takhle to udělat dvacetkrát a jsem bez vousů. A jak je možné že se zdá že to tak udělám jako první? Proč nikdo ani třeba ve starověkém Egyptě o tom nic nenapsal? Proč se o tom neví?

Vadilo by vám dámy žít s partnerem který se úplně zbavil svých vousů?

Nejlepší odpověď
da ny

Nevadilo, naopak :D

Další odpovědi
Lucyfer

Ne. Přijde mi to snad i hezčí. Často si chlapi myslí, že s tím pak vypadají jako děti… a tak si nechávají i ten svůj první nevzhledný "pseudo"knír, ale vypadat budete pořád stejně… jen bez vousů :D Je to hladší na dotek a nakonec, proč se vůbec za mládí stydět? Spíš by si ho měl člověk užívat, dokud je… a ne se dělat starším a ve vyšším věku naopak.

marci1

Nevadilo, miluji polibky, které neškrábou! 🙂
Jsou vousáči sexy?:
https://ocko.tv/jsou-vousaci-sexy-nebo-ne-10x-promena-muzi-s-vousy-a-po-oholeni.A170723_101­843_ocko-clanky_subr

Pepa25

Řekl, že větší problém by mohly mít v tom žít s partnerem, který věří tomu, že na růst vousů má postavení měsíce … I když část dam na „ezo“ věcem děsně věří …