dust8

Vadilo by policistům, pokud by viděli auto s takovouto nevzhlednou, a možná i opravovanou či upravovanou karosérií?

Obrázek je vytípnut z filmu.

Možná, že je to úprava či zahlazení míst, která byla nějakým způbem hloubkově požkozena před tím, než se na auto dá nová metalíza?

Odpovědi
Edison

Dá se to očekávat, předpokládat… Ale nevidíme to auto celé, možná by mohla oidpověď být jednoznačnější.

Kepler

Policii zajímá především jestli máš platnou STK. Pokud by našli prorezlá místa, mohli by ti vzít techničák. Na STK by takové auto taky neprošlo.

Mc Merkurion

… co je na tom neobvyklýho ???

Mp2

Můj kolega má na aute celopolep. Motiv polepu je rezaty starý vrak.

Nezalezi, jak to auto vypadá.
Když jsem boural, taky jsem to mel par dni zatmelene, než přišla barva.. Někteří lidi mají třeba jinou barvu kapoty …

Policii by tohle nemelo zajímat.

Dochy

Možná by zpozorněli, ale fleky na karoserii nejsou důvodem pro technickou nezpůsobilost auta. Problém by byl pokud by zjevně hrozilo že nějaká část karoserie upadne, nebo pokud by z karoserie koukali nějaké ostré části, které by mohli někoho zranit.

Edison

Dochy, otázka ale není na technickou nezpůsobilost. Ale na to, jestli by se to poldům líbilo, nebo ne… Jak jsme psal, přinejmenším by to přitáhlo jejich pozornost a auto by jistě pečlivěji „zkoukli“. Z té fotky my tady toho moc soudit nemůžem. Ale už jen nakřivo dveře moc o bezpečnosti nevypovídají.

Dochy

„Jestli by jim to vadilo“ a na to píšu, že fleky nejsou vážnou vadu, ale že by možná zpozorněli. Takže myslím že si neprotiřečíme.