icurusL

Vadil bych Vám jako extrémní introvert?

Spojením „extrémní introvert“ myslím to, že na cokoliv odpovídám jednoslovně a NIKDY nezačínám konverzaci. Když daná osoba začne téma o kterém mám co říci, tam se rozmluvím tak maximálně do 3 vět. Nevím, ale prostě nemám potřebu mluvit, což je trošku paradox, protože mi to vadí z jedné stránky ale z druhé vůbec.

Nejlepší odpověď
Ametyst

To je správné a sympatické. Znám hodně takových lidí a jsem s nimi ráda. Přece nejsem novinář, co dělá rozhovor a oni ne a ne se rozmluvit. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Proč by to někomu mělo vadit? Byl bys ideální člen mužského kolektivu. Zastávám názor: když nemám co říci, mlčím. Do takového kolektivu, když propašuješ jedinou ukecanou babu, tak ho totálně rozbiješ a pohoda je pryč.

Gus_Fring

Tak si přenastav mozek. Zkratka pro extrémní introvert je extrovert, ne? :D

Bohužel se s podobným problémem potýkám, ale jen u holek. No jo no, každý má něco…

da ny

Ano, vadil.
Nedalo by se s Vámi spolupracovat pracovně. S takovou, byste ani nemohl
být kolegou, Byl byste pravděpodobně odejit.
Doma by s Vámi asi bylo těžké pořízení 🙂 Ale je to lepší, než věčný kecal.