autacek

Vadil by vám neustále chrchlající soused?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevadil. Disponuji jistou minimální dávkou empatie abych považoval za pravděpodobné, že nechrle mě pro zlost. Že je mu to pravděpodobně samotnému nepříjemné a rád by se toho zbavil …

Pokud máte na mysli plivání na zem ze sportu, které se zdravotním stavem nemá nic společného před lidmi třeba na autobusové zastávce, jistě to nic příjemného není a svědčí to o dost mizerném vychování dotyčné osoby.

Další odpovědi
Drap

Nevadil

Kelt

Naštěstí je to dočasné. Jsem doma a dcera se nachladila, tak kašle, smrká a kýchá, ale vím, že to za chvíli přejde. Příjemné mi to není.

Mc Merkurion

… nejbližží soused je ode mne tak daleko, že jeho chrchlání už neslyšim, takže si může chrchlat jak chce …

yuko

Kazdy kurak chrchle, co s tim nadelas? Asi v 16 jsem babicce rekla neco jako: „Babi, prestat kourit a prestanes chrchlat.“ A ona mi na to odpovedela neco jako: „Jeste me budes chtit slyset chrchlat, az tady nebudu.“ A mela pravdu. Kez by tu byla a chrchlala. Tak asi…Kazdy mame neco, ze?