Avatar uživatele
Mortin

Vadí vam židové, křesťané či jiné náboženství?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, marci1, Agneta, anonym před 3083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud se nesnaží obrátit všechny na svou víru, tak ne. Všechny slušně se chovající a ctící zákony země, v které jsou na návštěvě, respektuji.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ne – nevadí mi žádné náboženství, žádná víra…
Vadí mi někteří věřící (spíše agresivní kecalové, než věřící) a vadí mi mnohé projevy církví…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

VŠETKY náboženstvá sú zlo.
nemýliť si s vierou.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

Nemám rád muslimy kteří všem cpou islám a netolerují nevěřící i jiné víry.

Upravil/a: AmazedWolf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano vadí, bůh ať je s bohem a člověk člověkem, ale je dobré lecos znát, když už nic, protože peklo je na zemi a já tady taky žiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Náboženství jako takové mi nevadí. Uznávám svobodu vyznání. Vadí mi vyznavači jakékoliv víry, kteří se ji snaží násilím vnutit svému okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nevadí mi žádné náboženství, které respektuje jiná náboženství a uznává svobodu v rozhodování člověka, v tom jaké chce vyznávat náboženství, či chce být ateistou. Člověk by se měl svobodně rozhodnout, v co nebo čemu chce věřit. Hlavní je, aby se lidé měli rádi, chovali se k sobě slušně, mysleli nejen na majetek, ale také na to, že je důležité žít duchovně, aby se cítili dobře. Někomu se to nemusí líbit, ale je to můj názor-moje odpověď. 🙂♥

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Rovnako, ako viera Pigmejov v Afrike. Slovensky povedané, pokiaľ ma nik nenúti vyznávať jeho vieru, nezáleží mi na jeho náboženstve, ale tolerujem a neberiem mu jeho právo veriť vo svoje náboženstvo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Ano vadí, poslala bych je nejraději na Měsíc:DDD
Ať si sami dělají co chtějí, ale bez nás:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pro mě žid jako křesťan nebo cikán, nejsem žádnej rasista

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne. Nevadí mi žádné náboženství.
Zlo dělají lidi, ne víra ani náboženství. Ať je jakákoli a jakékoli.
Náboženství pouze lidi používají za zástěrku.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Chybně formulovaná otázka,
(židé a křesťané jsou věřící, vyznávají dvě různá náboženství).

Na takto fomulovanou otázku se těžko odpovídá, ale zkusím to:
Nevadí mi žádné vyznání.

Vadí mi „příliš žhaví“ a falešní stoupenci jakéhokoliv vyznání.
Vadí mi ti, kdo se snaží ke své víře přivést další (podle mne
by cestu k Bohu měl každý najít sám).
A vadí mi horliví návštěvníci bohoslužeb,
kteří se chovají pokrytecky, lžou, ubližují jiným, …

Obojí bez ohledu na náboženství, jež vyznávají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

vadia mi fanatici akejkoľvek viery či ideológie či dokonca vedeckej teórie.....naopak, v benevolentnej forme je väčšina z nich úplne o.k. pre život v 21.storočí

lebo dogma ako taká odporuje realite (ktoré pravidlo nemá výjnimku? poznáme celého človeka a celý vesmír, že bohorovne tvrdíme X=Y a nijako inak?)

ľudstvo ešte stále nevie ani prd, ale mnohí jeho členovia sa prezentujú, akokeby zhltli všetku múdrosť galaxie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Líbí se mě to tvoje nazvání, to staročeské židové, jako čtenářové. Zde v hospodě, taková zelená v Brně na Cejlu, usilují ukrajinci o svou vládu nad eventuálně naší. Včetně ukrajinské obsluhy. Zdůrazňuji chybějící protiváhu klientely našich a cikánských občanů. Jestli to bude pokračovat, tak si kdosi, třeba kupní síla, kultura,, vytváří tzv. ghetta. Hnusný slovo. Evropa byla, je, a bude vytvářena na křesťanských základech. Které to jsou, si ověříš. Nový Zákon Ježíš, pomáhá. Soucit. Sdílení svých starostí a pomoc. Nikolivuřezání hlavy. Právo. Práva, od kterých se odvíjí lidské kultury. Krom násilných vniknutí a rozdělení Afrických rodin. Něco z toho vybrat, z něčeho se poučit. Hlavní přednost naší kultury, lidské kultury považuji zdravotní pojišťovny a sociální zabezpečení. Které jsou v současnosti v ohrožení zneužíváním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Židé i křesťané a pokud vím tak i ostatní náboženství jsou mírumilovná, takže mi nevadí. Jediné náboženství co mi vadí je muslimské. Žádné jiné náboženství totiž nedovoluje brát si malé holčičky za ženy a k sexu, žádné jiné náboženství není tak agresivní a nevnucuje se druhým silou, žádné jiné náboženství není tak rozpolcené jako muslimské kdy korán jasně říká: bijte všechny nevěřící at je potkáte kdekoliv a přitom sami muslimové toto popírají a dál ostatním tvrdí že jsou mírumilovní! Žádné jiné náboženství nedovoluje lhát ale muslimské ano a to těm kdo je podle nich nemuslim. Žádné jiné náboženství nedovoluje utiskovat, bít a ponižovat ženy tak jako muslimské. Žádné jiné náboženství nepodněcuje k nenávisti kohokoliv nebo čehokoliv co není muslimské a neučí ve školách své děti jak zabíjet židy, křestany a nenávisti obecně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Marci1, je to tvor zvaný člověk, jenž a právě on odhazuje svůj tělesný svět a v rámci výuky jde do nebe sebevraždou. Je to tak?

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ptáči > a ty až půjdeš teď dom z té brněnské hospodiny, tak si dej pozor, aby ses neutopil v kaluži:DDD(stává se to největším pijanům:DDD)

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Díky Agneto. Ono největší průser není kaluže vod, ale kaluže lidí. Jo, vzpomínám na cestu do štatlu. Šlapanice jsem na kachli pod kterou bya voda. Uvolněná dlažba 30×30 vystrikla vodu na kalhoty, které byly jak pochcané. A ještě jednou děkuji, páč zde proběhla slovní střílečka s domorodci kvůli automatum. No nic, mohu tě pozvat? Ae do kulturnějšímu mís­tu?

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Suasedo, s takovými dětskými názory si můžeš honit prdel. Už jsi někdy zažil něco, co s tebou udělá tzv. skupinka? No, ne.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Pumíku, tvoje slova ať zůstanou solí naší krásné zemi.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek