Mortin

Vadí vam židové, křesťané či jiné náboženství?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se nesnaží obrátit všechny na svou víru, tak ne. Všechny slušně se chovající a ctící zákony země, v které jsou na návštěvě, respektuji.

Další odpovědi
gecco

Ne – nevadí mi žádné náboženství, žádná víra…
Vadí mi někteří věřící (spíše agresivní kecalové, než věřící) a vadí mi mnohé projevy církví…

arygnoc

VŠETKY náboženstvá sú zlo.
nemýliť si s vierou.

😉

AmazedWolf

Nemám rád muslimy kteří všem cpou islám a netolerují nevěřící i jiné víry.

anonym

Ano vadí, bůh ať je s bohem a člověk člověkem, ale je dobré lecos znát, když už nic, protože peklo je na zemi a já tady taky žiju.

suaeda

Náboženství jako takové mi nevadí. Uznávám svobodu vyznání. Vadí mi vyznavači jakékoliv víry, kteří se ji snaží násilím vnutit svému okolí.

marci1

Nevadí mi žádné náboženství, které respektuje jiná náboženství a uznává svobodu v rozhodování člověka, v tom jaké chce vyznávat náboženství, či chce být ateistou. Člověk by se měl svobodně rozhodnout, v co nebo čemu chce věřit. Hlavní je, aby se lidé měli rádi, chovali se k sobě slušně, mysleli nejen na majetek, ale také na to, že je důležité žít duchovně, aby se cítili dobře. Někomu se to nemusí líbit, ale je to můj názor-moje odpověď. 🙂♥

led

Rovnako, ako viera Pigmejov v Afrike. Slovensky povedané, pokiaľ ma nik nenúti vyznávať jeho vieru, nezáleží mi na jeho náboženstve, ale tolerujem a neberiem mu jeho právo veriť vo svoje náboženstvo.

Agneta

Ano vadí, poslala bych je nejraději na Měsíc:DDD
Ať si sami dělají co chtějí, ale bez nás:DDD

zjentek

pro mě žid jako křesťan nebo cikán, nejsem žádnej rasista

ReHu

Ne. Nevadí mi žádné náboženství.
Zlo dělají lidi, ne víra ani náboženství. Ať je jakákoli a jakékoli.
Náboženství pouze lidi používají za zástěrku.

ivzez

Chybně formulovaná otázka,
(židé a křesťané jsou věřící, vyznávají dvě různá náboženství).

Na takto fomulovanou otázku se těžko odpovídá, ale zkusím to:
Nevadí mi žádné vyznání.

Vadí mi „příliš žhaví“ a falešní stoupenci jakéhokoliv vyznání.
Vadí mi ti, kdo se snaží ke své víře přivést další (podle mne
by cestu k Bohu měl každý najít sám).
A vadí mi horliví návštěvníci bohoslužeb,
kteří se chovají pokrytecky, lžou, ubližují jiným, …

Obojí bez ohledu na náboženství, jež vyznávají.

Šidlo

vadia mi fanatici akejkoľvek viery či ideológie či dokonca vedeckej teórie.....naopak, v benevolentnej forme je väčšina z nich úplne o.k. pre život v 21.storočí

lebo dogma ako taká odporuje realite (ktoré pravidlo nemá výjnimku? poznáme celého človeka a celý vesmír, že bohorovne tvrdíme X=Y a nijako inak?)

ľudstvo ešte stále nevie ani prd, ale mnohí jeho členovia sa prezentujú, akokeby zhltli všetku múdrosť galaxie

ptáč

Líbí se mě to tvoje nazvání, to staročeské židové, jako čtenářové. Zde v hospodě, taková zelená v Brně na Cejlu, usilují ukrajinci o svou vládu nad eventuálně naší. Včetně ukrajinské obsluhy. Zdůrazňuji chybějící protiváhu klientely našich a cikánských občanů. Jestli to bude pokračovat, tak si kdosi, třeba kupní síla, kultura,, vytváří tzv. ghetta. Hnusný slovo. Evropa byla, je, a bude vytvářena na křesťanských základech. Které to jsou, si ověříš. Nový Zákon Ježíš, pomáhá. Soucit. Sdílení svých starostí a pomoc. Nikolivuřezání hlavy. Právo. Práva, od kterých se odvíjí lidské kultury. Krom násilných vniknutí a rozdělení Afrických rodin. Něco z toho vybrat, z něčeho se poučit. Hlavní přednost naší kultury, lidské kultury považuji zdravotní pojišťovny a sociální zabezpečení. Které jsou v současnosti v ohrožení zneužíváním.

bububabu

Židé i křesťané a pokud vím tak i ostatní náboženství jsou mírumilovná, takže mi nevadí. Jediné náboženství co mi vadí je muslimské. Žádné jiné náboženství totiž nedovoluje brát si malé holčičky za ženy a k sexu, žádné jiné náboženství není tak agresivní a nevnucuje se druhým silou, žádné jiné náboženství není tak rozpolcené jako muslimské kdy korán jasně říká: bijte všechny nevěřící at je potkáte kdekoliv a přitom sami muslimové toto popírají a dál ostatním tvrdí že jsou mírumilovní! Žádné jiné náboženství nedovoluje lhát ale muslimské ano a to těm kdo je podle nich nemuslim. Žádné jiné náboženství nedovoluje utiskovat, bít a ponižovat ženy tak jako muslimské. Žádné jiné náboženství nepodněcuje k nenávisti kohokoliv nebo čehokoliv co není muslimské a neučí ve školách své děti jak zabíjet židy, křestany a nenávisti obecně.

ptáč

Marci1, je to tvor zvaný člověk, jenž a právě on odhazuje svůj tělesný svět a v rámci výuky jde do nebe sebevraždou. Je to tak?

Agneta

ptáči > a ty až půjdeš teď dom z té brněnské hospodiny, tak si dej pozor, aby ses neutopil v kaluži:DDD(stává se to největším pijanům:DDD)

ptáč

Díky Agneto. Ono největší průser není kaluže vod, ale kaluže lidí. Jo, vzpomínám na cestu do štatlu. Šlapanice jsem na kachli pod kterou bya voda. Uvolněná dlažba 30×30 vystrikla vodu na kalhoty, které byly jak pochcané. A ještě jednou děkuji, páč zde proběhla slovní střílečka s domorodci kvůli automatum. No nic, mohu tě pozvat? Ae do kulturnějšímu mís­tu?

ptáč

Suasedo, s takovými dětskými názory si můžeš honit prdel. Už jsi někdy zažil něco, co s tebou udělá tzv. skupinka? No, ne.

ptáč

Pumíku, tvoje slova ať zůstanou solí naší krásné zemi.