Avatar uživatele
Miroslavst

Vadí vám, že je u čerpacích stanic benzín stále dražší?

Dobrý večír ve spolek. Chci se zeptat, jestli vám vadí, že když přijedete na čerpací stanici, tak zjistíte, že od posledka je benzín zase dražší?
Mě to teda nevadí. Já jsem si řekl, že mě prostě nenase…, protože já beru už roky za dvěstě. furt platím stejně. :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

S penězi na tom nejsme špatně (teď to nemyslím tak, že se chlubím nebo něco podobného.. To NE!!), takže se nad tím moc nepozastavuji. Mohlo by to být levnější, ale já jsem si zvykla, že téměř pořád máme cenu stejnou, takže mě to neužírá 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Mě ne -jezdím na naftu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Máme u nás Miroslave 4 benzinky u jedné je cena furt stejná a u tych ostatních je benzin dražší o 50 haleřů takže se dá říci že mě to taky nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jasně, že vadí. Dříve jsem měla plnou nádrž pod 1000 a teď za 1600.
Ale dělám pro to co můžu, aby mi to nevadilo. Tj. vydělávám víc a víc 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Vadí,ale chodit pěšky nebudeme a ani nemůžeme.Jela bych občas autobusem,ale to by musel jet nějaký inteligentně.Před 14 dny jsme dali do šrotu formana na plyn a už teď je to dost znát v naší peněžence,ale co se dá dělat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Nevadí, je to otázka volby. Je jen na mně, za co utrácím – proto si nestěžuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Sešly se dvě blondýny a ta jedna povídá?Co říkáš na to zdražení benzínu?Mě je to jedno ja stejně beru jenom za 500.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek