bolak

Vadí vám vlasy v polívce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne

nevadí, když ho vidím, tak ho vyndám i chlup jsem na ně zvyklá mám kocoura co nadělám je přece chlupatej :))

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Tak zatím jsem nalezla v polévce jenom vlasové nudle. Avšak už mi v polévce plavala moucha, což je ale zase jiný příběh. …

anonym

Ano

Vadí mi vlasy všude tam, kde nemají co dělat. Dokonce i na podlaze.
No a v jídle je to otázka hygieny, ale také nevkusu.
Jojo, pamatuju maminku, která pekla pokaždé s šátkem na hlavě. Když jsem se jí jako malá ptala, proč ho má, když je doma teplo, tak to zdůvodnila právě tím, aby se do jídla nedostaly vlasy.
Ani pohádku na téma „vlasová polívka“ neznám. Pokud se nepletu, tak tam byla pouze polévka sekerková.

arygnoc

Ano

i vlastné.

Sůwa

Ne

Já polévku nejím, to je výhoda věku a samostatnosti 🙂

pusinka50

Ne

Taky nejím polívky:-) Akorát kulajdu, bramboračku s čerstvými houbami a někdy domácí boršč:-)

Michal Kole

Ano

anonym

Ano

A o hodně víc, než polévka ve vlasech.

jmhad

Ne

Doplňuji:
je to protein

david22

Ano

Doplňuji:
velmi

pizlicka

Ano

priserne.kdyz v jidle najdu svuj dlouhy,nejradsi bych si liskla.