briketka10

Vadí Vám reformy mně ano, pošlete vzkaz Kalouskovi ?

http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/stahnou-vas-reformy-z-kuze-poslete-vzkaz-kalouskovi.html

Nejlepší odpověď
anonym

Teď je úplně jedno,kdo reformy uvede do praxe.Nevyhne se jim žádná vláda.Předčasné volby jen budou stát peníze-zbytečně vydané.Reformy jsou prostě nutné,nelíbí se to nikomu,ale není jiná cesta.Samozřejmě se mi nelíbí různé korupční a tunelové kauzy,ale dokud nebudeme chtít zároveň demokratické výhody ale myslet socialisticky,ne­pohneme se z místa.Kdo bude chtít,může se zúčastnit příští týden protestu.Proti všemu a vládě. Já tam nebudu.Zdravot­nictví a vzdělání zadarmo? Je to socialistický nesmysl…:D

Další odpovědi
Drap

Velký vizionář Kalousek si radit nenechá. Reformy se to jen nazývá, ale jsou to jen další tunely a zlodějina.

anonym

Di se bodnout kalousku, i všichni politici jste ostudou ČESKA!

tom004

S většinou reforem bych se dokázal nějak „smířit“. S panem Kalouskem,i když je mi to houby platné,jako ministrem financí se „nesmířím“ nikdy.

Conchus

Myslím si, že reformy jsou nutné. Žili jsme si „nad poměry“ a teď se nám tvrdý návrat do reality nelíbí. Kalousek nekalousek, reformy budou dělat i socani se Sobotkou v čele. Není jiné cesty, než šetřit a nerozhazovat.